Connect with us

Sport

Wiadomości ze spotkania IFF CB 4/2022: Aktualizacje dotyczące realizacji strategii, przyszłości unihokeja i nadchodzących wydarzeń

Published

on

Czwarte w tym roku spotkanie Zarządu Centralnego (CB) MFF odbyło się w weekend w Madrycie w Hiszpanii. Podczas spotkania CB omówiło kolejne kroki we wdrażaniu strategii, minione wydarzenia kwalifikacyjne WFC, przyszłość testów unihokeja i World Games 2022, a także inne nadchodzące wydarzenia.

wdrożenie strategii

Grupa Robocza ds. Wdrażania Strategii IFF (SWG) i Biuro IFF spotkały się, aby uzgodnić, jak postępować w procesie tworzenia strategii. Ustalenie planu kontynuacji prac Podgrup Strategii, podział zadań pomiędzy Grupą Roboczą ds. Strategii (SWG) a Biurem MFF oraz racjonalizacja wyników Podgrup Strategii oraz stworzenie i stworzenie wzorca generycznego dla Proponowanego Działania z podjętymi i planowanymi działaniami.

Proces przejdzie teraz z fazy operacyjnej do bardziej doradczej roli podgrup ds. strategii. Członkowie SWG i osoby odpowiedzialne za biuro zaktualizowali i usprawnili listy priorytetów podgrupy osób odpowiedzialnych, aby uwzględnić wszystkie wymagane informacje w szablonach implementacji.

Biuro SWG/IFF przygotowało pierwszy projekt szablonu realizacji strategii na spotkanie CB i będzie on również podstawą do składania sprawozdań na Walne Zgromadzenie IFF w celu wykazania postępów w pracach nad strategią.

Zarząd Główny MFF omówił także przyszłe rozwiązania medialne w ramach MFF. Ideą jest podnoszenie świadomości tego sportu – jednocześnie tworząc platformę komunikacyjną, na której nasza społeczność chce bawić, informować, angażować się i być aktywna. Kanały cyfrowe IFF służą do utrzymywania i rozpowszechniania treści dotyczących unihokeja wśród grup docelowych (stowarzyszeń członkowskich, sportowców, grup interesu).

Kwalifikacje WFC 2022

AMERYKA 29-30 kwietnia 2022 w Fort Worth w Teksasie
Kanada zakwalifikowała się do finału.

1 EUR 25-28.05.2022 w Valmiera, Łotwa
Do finału zakwalifikowały się następujące zespoły: Finlandia, Łotwa, Dania i Estonia.

W ramach WFCQ na Łotwie IFF zainicjował mecz benefisowy pomiędzy Finlandią i Szwecją, aby wesprzeć Ukraińską Federację Unihokeja. Mecz został rozegrany na dzień przed rozpoczęciem WFCQ w Valmiera i Koceni 24 kwietniaten Może. Wzięło w nim udział 630 widzów, a grę online oglądało 8500 osób. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli imprezę – w szczególności federacji fińskiej i szwedzkiej, federacji łotewskiej, Unihoc (który podarował UFF około 1500 sztuk odzieży) oraz Olly Hogben, którego opłatę za komentarz przekazał UFF. Łącznie zebrano około 4500 euro dla Federacji Ukraińskiej. Na kanale IFF YouTube widzowie mieli okazję przekazać darowiznę na rzecz Ukraińskiej Federacji Unihokeja.

READ  „Ironhorse” przeciwko polskim wyzwaniom sportowym szerzy koleżeństwo wśród sojuszników | O forcie

2 EUR 25-28.05.2022 w Koceni, Łotwa
Do turnieju finałowego zakwalifikowały się następujące drużyny: Szwecja, Norwegia i Polska.

3 EUR, 24-27 maja 2022 r. w Celano we Włoszech

Do rundy finałowej kwalifikują się następujące drużyny: Słowacja, Czechy i Niemcy.

AOFC, 31.05.-04.06.2022 w Singapurze
Do turnieju finałowego zakwalifikowały się następujące drużyny: Australia, Filipiny, Singapur i Tajlandia.

Przyszłość unihokeja

Biuro IFF rozpoczęło analizę procesu ewaluacji testów Future of Unihokej. Analiza bramek jest przeprowadzana na podstawie kwalifikacji WFC do WFC 2022. Należy również przeprowadzić analizę statystyczną, porównując liczbę pozycji między graniem 3 × 15 minut i 3 × 20 minut w grach, z których dostępny jest materiał wideo.

Kwestionariusz przyszłości unihokeja został wysłany do przedstawicieli WFC, uczestniczących drużyn i LOC.

Igrzyska Światowe 2022

Przygotowania do Igrzysk World Games w Birmingham idą teraz w dobrym kierunku, choć wciąż pozostaje kilka pytań bez odpowiedzi i wszystko powinno być gotowe, gdy unihokej rozpocznie się 8 lipca, a finał odbędzie się 12 lipca.

Jeśli chodzi o World Games, zespoły przedstawiły teraz swoje końcowe listy, które zostały przesłane do organizatorów TWG. Zostaną one wydane 6 czerwca. Olimpiady Specjalne odbędą się podczas przerw w sobotę 9 lipca w przerwach.

Krajowa dystrybucja telewizyjna: CBS/CBS Sports Network, która będzie emitować dwa 1-godzinne programy w CBS, a następnie jeden program dzienny w CBS Sport Network. Kanał olimpijski będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. ISB ma prawa na resztę świata.

Olympic Channel będzie przesyłać strumieniowo wszystkie treści na rynek, na którym nie ma konsumenta kanału. IFF może przesyłać strumieniowo własną dodatkową produkcję prepress bez geoblokowania na własnym kanale YouTube. Może rozprowadzać transmisję z rund finałowych za pomocą geoblokowania. IWGA/ISB zapewniła Ukrainie bezpłatne prawa medialne.

Sprzedaż biletów wygląda dobrze i pod względem procentowym sumo prowadzi konkurencję z około 300 000 sprzedanymi biletami. MF obiecano raport ze sprzedaży biletów.

READ  Papież ostrzega przed populistycznymi zagrożeniami w miejscu narodzin demokracji – Boston News, Weather, Sports

Imprezy MFF

WFC 2022, mężczyźni, Zurych, Szwajcaria
Męskie WFC 2022 odbędą się w Zurychu i Winterthur od 5 do 13 listopada. Odwiedź stronę tutaj!

Budowa Swiss Life Arena postępuje zgodnie z planem i powinna zostać ukończona na czas. Wybory grupowe odbędą się 8 czerwca w Bernie, po czym zostanie opublikowany pierwszy plan gry, aby LOC mógł rozpocząć sprzedaż biletów 15 czerwca 2022 roku. Finały są już wyprzedane, poza kilkoma międzynarodowymi pakietami. Sprzedaż biletów koncentruje się teraz na weekendach otwarcia i pakietach gościnnych. Początkowy cel 20 000 uczniów biorących udział w grach dziennych został już osiągnięty i został zwiększony do 25 000.

Wszystkie dostępne pakiety sponsorskie zostały sprzedane za łączną kwotę 1,3 miliona CHF, a 31 maja odbyło się spotkanie ze wszystkimi sponsorami. W sumie zostanie zorganizowanych 10 Mobiliar Street Floorball Tour, a pierwsza impreza odbędzie się w maju we francuskiej części Sierre.

Kobiety U19 WFC 2022, Katowice, Polska
Zawody kobiet U19 WFC 2022 odbędą się w Katowicach od 31 sierpnia do 4 września.

Trwają przygotowania, logo wydarzenia zostało sfinalizowane, a strona internetowa będzie dostępna online na początku czerwca.

EuroFloorball Cup 2022 i EuroFloorball Challenge 2022

Dział Zawodów MFF nadal prowadzi rozmowy z potencjalnymi organizatorami EFC i EFCh 2022 w celu rozegrania ostatniego weekendu sierpnia.

Champions Cup 2023, Lempäälä, Finlandia

Puchar Mistrzów 2023 odbędzie się w dniach 7-8 stycznia 2023 w Bläk Boks Arena w Lempäälä obok Tampere w Finlandii.

Mężczyźni U19 WFC 2023, Frederikshavn, Dania

Trwają przygotowania do Mistrzostw Świata U19 2023, a komunikacja z LOC dopiero się rozpoczęła. Logo i grafika wydarzenia zostaną wkrótce sfinalizowane, a strona internetowa zostanie uruchomiona przed Mistrzostwami Świata U19 Kobiet w 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-30 kwietnia 2023 roku.


Protokół ze spotkania IFF-CB zostanie wkrótce opublikowany tutaj

READ  Protestujący w Polsce wzywają do uwolnienia białoruskiego dysydenta, który został aresztowany po tym, jak rząd skierował jego lot na Litwę
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *