Connect with us

Najważniejsze wiadomości

WFI powołuje obóz Sonepat, zapaśników związanych z igrzyskami w Polsce do końca maja

Published

on

Federacja Zapaśnicza Indii (WFI) odwołała obóz narodowy dla zapaśników na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, który miał się rozpocząć we wtorek w Bahalgarh, Sonepat.

„Planowaliśmy obóz w Bahalgarh, ale ponieważ nie pozwolono im trenować przez 14 dni z powodu trudnej kwarantanny, pomyśleliśmy, że na razie lepiej będzie, jeśli będą trenować w swoim miejscu. ’Achady„A potem podróż do Polski” – powiedział zastępca sekretarza WFI Vinod Tomar PTI.

„Pozwalamy również wszystkim zapaśnikom podróżować, aby ćwiczyć z wybranym przez siebie partnerem. Niektórym, takim jak Vinesh Phogat, Bajrang Punia, Ravi Dahiya i Deepak Punia, również towarzyszą ich trenerzy osobi – dodał.

POŁĄCZENIE |
WFI planuje miesięczny obóz zagraniczny dla zapaśników w Tokio

Pod koniec miesiąca zapaśnicy udadzą się teraz prosto do Warszawy. Poland Open, który odbędzie się w Warszawie w dniach 8-13 czerwca, będzie ostatnią imprezą na liście rankingowej przed igrzyskami olimpijskimi. Wydarzenia te pozwalają zapaśnikom gromadzić punkty rankingowe, aby następnie zapewnić lepsze rozstawienie na igrzyskach olimpijskich.

Drużyna kontynuowała treningi w Polsce przed wyjazdem na Węgry na kolejny krótki obóz. Kontyngent indyjski pojedzie następnie do Turcji, aby wziąć udział w międzynarodowym turnieju Yasar Dogu, który odbędzie się w Stambule w dniach 25-27 czerwca.

Zespół wróci do Indii w pierwszym tygodniu lipca, a następnie poleci do Japonii na igrzyska olimpijskie.

Indie wyślą ośmioosobową drużynę – czterech mężczyzn i taką samą liczbę kobiet – na igrzyska olimpijskie w Tokio. Ośmiu zapaśników to – Seema Bisla (50 kg), Vinesh Phogat (53 kg), Anshu Malik (57 kg), Sonam Malik (62 kg), Ravi Kumar Dahiya (57 kg), Bajrang Punia (65 kg), Deepak Punia (86 kg) i Sumit (125 kg).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *