Connect with us

Nauka

W tym tygodniu nadchodzi jesień, jesteście gotowi na jakieś niedobory żywności

Published

on

W tym tygodniu nadchodzi jesień, jesteście gotowi na jakieś niedobory żywności

Oficjalny sezon jesienny nadejdzie w ten czwartek o 21:04, kiedy na północnym wschodzie nadejdzie równonoc jesienna. Niektórzy eksperci twierdzą, że jesienią i zimą ludzie powinni przygotowywać się na konkretny niedobór żywności.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega ludzi na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, że ludzie powinni przygotować się na niedobór żywności pod koniec 2022 i 2023 roku. Wielu ekspertów twierdzi, że jest to mało prawdopodobne w USA, ale ekspert ds. rolnictwa w Upstate New York mówi „przygotuj się, bo nadchodzi niedobór”.

Ben Simons z Boonville jest rolnikiem i ekspertem rolnym oraz byłym dyrektorem Biura Rolnictwa Hrabstwa Oneida, który twierdzi, że w Stanach Zjednoczonych może pojawić się niedobór zboża. Przewidział na wiosnę, że niedobory niektórych produktów rolnych w lokalnych sklepach spożywczych są nieuniknione, zwłaszcza w przypadku produktów, które konsumenci przez lata uważali za coś oczywistego.

„Kiedy robisz zakupy, za każdym razem weź dodatkową puszkę kukurydzy” – powiedział Simons. Zasugerował, aby ludzie zaczęli zaopatrywać swoją spiżarnię i planować konserwowanie warzyw jeszcze tego lata.

Simons powiedział, że dowody są surowe i wykraczają daleko poza wojnę na Ukrainie. Powiedział, że rolnicy nie byli w stanie zdobyć nawozów, których potrzebują w tym roku, w wyniku czego wielu producentów rolnych zostało zmuszonych do tego, aby mniej żyzne pola przeszły w tym roku w stan uśpienia. Simons powiedział, że w tym roku rolnicy nie mogą ryzykować dużych strat, więc zdecydowali się nie sadzić. „Tak duża strata może całkowicie ich wyrzucić z interesu” – powiedział.

Ceny opierają się na podaży i popycie, powiedział Simons, w wyniku czego ceny będą nadal rosły. Powiedział też, że niektóre produkty, które uważamy za oczywiste na półkach, nie pojawią się tej jesieni.

READ  Fizycy z LHC rozwiązują spór o rosyjskich autorów

Żywność, która zdaniem ekspertów może być częścią niedoboru jeszcze w tym roku, obejmuje jajka i nabiał, mąkę, zboża i kukurydzę, owoce i warzywa, w tym soję, konserwy i importowaną żywność.

Simons mówi, że dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się już teraz, jeśli chcesz, aby Święto Dziękczynienia i świąteczna kolacja wyglądały trochę normalnie.

– Nie chcę nikogo przestraszyć – powiedział Simons. „To nie tak, że umieramy z głodu, ale w sklepie spożywczym są rzeczy, do których przywykłeś, a których tam nie ma”.

Ukraina i reakcja świata na atak Rosji – 24 lutego 2022 do chwili obecnej

Poniższe obrazy pomagają udokumentować rosyjską inwazję na Ukrainę i reakcję świata. Czytelnik SILNIE UWAŻA, że ta galeria ZAWIERA OBRAZY GRAFICZNE, z których niektóre zawierają OBRAZY ŚMIERCI. Od 5 marca 2022 roku galeria zawiera obrazy, które nie są odpowiednie dla wszystkich czytelników. Ostrzega się czytelnika, aby nie oglądał tej galerii bez rozeznania.

Niektóre z największych amerykańskich firm wyjeżdżają z Rosji na Ukrainę

Oto niektóre z czołowych amerykańskich korporacji, które zakłócają działalność biznesową w Rosji, aby zaprotestować przeciwko toczącej się wojnie z Ukrainą.

Sprawdź te 43 niesamowite klasyczne niestandardowe neony

W Stanach Zjednoczonych istnieje bardzo niewiele autentycznych firm zajmujących się neonami. Jeden z najfajniejszych znajduje się na północy stanu Nowy Jork, gdzie neonowy artysta i rzemieślnik Howie Cohen naprawia, odnawia i tworzy jedne z najbardziej niesamowitych neonów i zegarów w kraju. Oto 43 piękne neony od Just Neon Sign Company w Utica w stanie Nowy Jork.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *