Connect with us

Nauka

W tym tygodniu nadchodzi jesień, jesteście gotowi na jakieś niedobory żywności

Published

on

Oficjalny sezon jesienny nadejdzie w ten czwartek o 21:04, kiedy na północnym wschodzie nadejdzie równonoc jesienna. Niektórzy eksperci twierdzą, że jesienią i zimą ludzie powinni przygotowywać się na konkretny niedobór żywności.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega ludzi na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, że ludzie powinni przygotować się na niedobór żywności pod koniec 2022 i 2023 roku. Wielu ekspertów twierdzi, że jest to mało prawdopodobne w USA, ale ekspert ds. rolnictwa w Upstate New York mówi „przygotuj się, bo nadchodzi niedobór”.

Ben Simons z Boonville jest rolnikiem i ekspertem rolnym oraz byłym dyrektorem Biura Rolnictwa Hrabstwa Oneida, który twierdzi, że w Stanach Zjednoczonych może pojawić się niedobór zboża. Przewidział na wiosnę, że niedobory niektórych produktów rolnych w lokalnych sklepach spożywczych są nieuniknione, zwłaszcza w przypadku produktów, które konsumenci przez lata uważali za coś oczywistego.

„Kiedy robisz zakupy, za każdym razem weź dodatkową puszkę kukurydzy” – powiedział Simons. Zasugerował, aby ludzie zaczęli zaopatrywać swoją spiżarnię i planować konserwowanie warzyw jeszcze tego lata.

Simons powiedział, że dowody są surowe i wykraczają daleko poza wojnę na Ukrainie. Powiedział, że rolnicy nie byli w stanie zdobyć nawozów, których potrzebują w tym roku, w wyniku czego wielu producentów rolnych zostało zmuszonych do tego, aby mniej żyzne pola przeszły w tym roku w stan uśpienia. Simons powiedział, że w tym roku rolnicy nie mogą ryzykować dużych strat, więc zdecydowali się nie sadzić. „Tak duża strata może całkowicie ich wyrzucić z interesu” – powiedział.

Ceny opierają się na podaży i popycie, powiedział Simons, w wyniku czego ceny będą nadal rosły. Powiedział też, że niektóre produkty, które uważamy za oczywiste na półkach, nie pojawią się tej jesieni.

Żywność, która zdaniem ekspertów może być częścią niedoboru jeszcze w tym roku, obejmuje jajka i nabiał, mąkę, zboża i kukurydzę, owoce i warzywa, w tym soję, konserwy i importowaną żywność.

READ  Charles Domery, polski żołnierz o nienasyconym apetycie

Simons mówi, że dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się już teraz, jeśli chcesz, aby Święto Dziękczynienia i świąteczna kolacja wyglądały trochę normalnie.

– Nie chcę nikogo przestraszyć – powiedział Simons. „To nie tak, że umieramy z głodu, ale w sklepie spożywczym są rzeczy, do których przywykłeś, a których tam nie ma”.

Ukraina i reakcja świata na atak Rosji – 24 lutego 2022 do chwili obecnej

Poniższe obrazy pomagają udokumentować rosyjską inwazję na Ukrainę i reakcję świata. Czytelnik SILNIE UWAŻA, że ta galeria ZAWIERA OBRAZY GRAFICZNE, z których niektóre zawierają OBRAZY ŚMIERCI. Od 5 marca 2022 roku galeria zawiera obrazy, które nie są odpowiednie dla wszystkich czytelników. Ostrzega się czytelnika, aby nie oglądał tej galerii bez rozeznania.

Niektóre z największych amerykańskich firm wyjeżdżają z Rosji na Ukrainę

Oto niektóre z czołowych amerykańskich korporacji, które zakłócają działalność biznesową w Rosji, aby zaprotestować przeciwko toczącej się wojnie z Ukrainą.

Sprawdź te 43 niesamowite klasyczne niestandardowe neony

W Stanach Zjednoczonych istnieje bardzo niewiele autentycznych firm zajmujących się neonami. Jeden z najfajniejszych znajduje się na północy stanu Nowy Jork, gdzie neonowy artysta i rzemieślnik Howie Cohen naprawia, odnawia i tworzy jedne z najbardziej niesamowitych neonów i zegarów w kraju. Oto 43 piękne neony od Just Neon Sign Company w Utica w stanie Nowy Jork.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *