Connect with us

Sport

John M. Hynes Sr. 1942-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – John Michael Hynes Sr., 79 lat, zmarł w środę wieczorem 14 września 2022 r. wraz z rodziną u boku w Mercy Health-St. Szpital Elżbiety Boardman.

John, pieszczotliwie nazywany „Mike”, urodził się w Youngstown 6 grudnia 1942 r. w rodzinie Josepha i Almy Kennedy Hynes.

Wychowany w Struthers Mike ukończył szkołę średnią Cardinal Mooney w 1960 roku. W sierpniu tego roku Mike zaciągnął się do Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych i stacjonował w Anglii. Po czterech latach oddanej służby Mike został honorowo zwolniony i wrócił do Struthers.

Następnie pracował dla Youngstown Sheet & Tube Co., co zapoczątkowało jego długą karierę w przemyśle stalowym. Po 40 latach pracy przeszedł na emeryturę w 2004 roku jako szef stowarzyszenia BHP.

Talent artystyczny, Mike był urodzonym stolarzem. W swojej piwnicy miał stolarnię, w której lubił spędzać czas przy pracy z drewnem. Był również biegły w rysowaniu i często można było go znaleźć, jak rysował kontury Stanów Zjednoczonych, w tym każdy stan, niemal z precyzją. Jako słowotwórca Mike cieszył się codziennym wyzwaniem krzyżówki The New York Times, a także pracował w swoim obfitym ogrodzie warzywnym.

Nazywany „Pop” swoim ukochanym wnukom, Mike urządzał „popowe imprezy”, na których serwowano popcorn i popsicles, gdy tylko nadarzyła się okazja.

Był wiernym fanem zarówno Pittsburgh Steelers, jak i Piratów.

Delikatny człowiek o kilku słowach, Mike zostanie zapamiętany ze swojego przyjaznego zachowania, suchego dowcipu i własnego sposobu kochania.

Pozostawia swoją żonę Patricię McCabe, którą poślubił 7 września 1968 roku, aby kontynuować jego pamięć; troje dzieci, Mollie (Jim) Francis z Evansville w stanie Indiana, John „Mike” Michael (Amy) Hynes Jr. z Bath i Patrick (kwiecień) Hynes z Westerville; siedmioro wnucząt, Michael, Marshall i James Francis oraz Emily, Ryan, Erik i Nathan Hynes; szwagierki Janet Hynes (Carl Phillips) z Austintown, Connie (Mike) Francuzka z Manhattan Beach w Kalifornii i Carol McCabe z Rocky River; trzech szwagierów, Jim McCabe z Hemet w Kalifornii, Randy (Shirley) McCabe z Orange Beach w Alabamie i Jeff (Patty) McCabe z Las Vegas w stanie Nevada; oraz liczne siostrzenice i siostrzeńcy.

READ  Brytyjski gigant podpisał kontrakt z KSW. Waży ponad 160 kg!

Oprócz rodziców Mike został poprzedzony śmiercią przez brata Josepha Hynesa; siostry Nancy Savko i Joanne Burrows; i jego szwagier Jerry McCabe.

Rodzina wita przyjaciół od 10 do czwartku, 22 września 2022 r. 10:45 w parafii Chrystusa Zbawiciela w kościele rzymskokatolickim św. Mikołaja w Struthers. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w czwartek o 11 rano w kościele, pod przewodnictwem wielebnego Philipa Rogersa.

Zamiast kwiatów rodzina Mike’a prosi, aby prezenty były w formie wkładu w projekt SEARCH ku pamięci Johna Michaela Hynesa Sr., Cincinnati Children’s Hospital Medical Center, MLC 5030, 3333 Burnet Ave., Cincinnati, OH 45229-3026.

Organizacja pogrzebu jest wykonywana przez Cunningham-Becker Funeral Home, Polska. Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.