Connect with us

Zabawa

Serial Killer z Czech zaprezentuje najnowsze europejskie seriale telewizyjne i seriale internetowe

Published

on

– Przedstawiciele krajowych nadawców zgromadzą się na branżowym pasku bocznym jedynego tego rodzaju festiwalu w kraju, aby omówić bieżący stan rzeczy w produkcji odcinkowej

Bardzo zwyczajny świat przez Owidiusza

Jedyny czeski festiwal seriali internetowych i telewizyjnych, Serial Killer, Międzynarodowy Festiwal Seriali Telewizyjnych i Internetowychszykuje się na jego 5thten Edycja z najnowszymi ofertami na małe ekrany, głównie pochodząca z krajów europejskich. Impreza to mieszanka gatunków z sekcji Konkursu Głównego i Panoramy Międzynarodowej. Obejmuje to serię ukraińską piknik poprzez Iryna Gromozda, który śledzi okres półtrwania zwykłej rodziny po tym, jak centralny system rodzinny małżonków załamuje się podczas pikniku z przyjaciółmi; serbski tajemniczy horror blok 27 poprzez Momir Miloszevićrozwijanie się na osiedlu mieszkaniowym w Nowym Belgradzie; estoński dramat rodzinny z fabułą kryminalną Kto zastrzelił Otto Müllera? poprzez René Vilbre; wielokrotnie nagradzana seria chorwacka Ostatni socjalistyczny artefakt [+see also:
series review
series profile
]
poprzez Dalibor Matanic; oraz pajęcza sieć poprzez Łukasz Jaworski (Polska).

(Ciąg dalszy artykułu poniżej – informacja handlowa)

nouveau marche kanada 2022 wewnętrzna

Oprócz Tim Mielants’ Seria odpowiadającygłówna rola Martina Freimana jako wypalony gliniarz z Liverpoolu, Richard Laxtontragikomedia Złodziej, jego żona i kajakgłówna rola Eddie Marsan oraz Monica Dolan, pogrzeb psa poprzez Dawid Dietl, Lekcja poprzez Eitan Zur, Czarna Przystań [+see also:
interview: Olivier Wotling
series profile
]
poprzez Gisli Orn Gardarsson oraz Bjorn Hlynur Haraldssonoraz
Zespół Helsinek poprzez Juuso SyrjaFestiwalowa prezentacja będzie zawierać opatrzony adnotacjami przegląd aktualnego krajobrazu seriali internetowych. Joel BassagetWspółpracownik naukowy na Uniwersytecie w Wollongong i lider Web Series World Cup omówi najnowsze trendy, osiągnięcia i perspektywy dotyczące fenomenu seriali internetowych i jego sytuacji w 2022 roku.

Tegoroczna edycja zawiera dwa tematyczne paski boczne. Perspektywa kobieca we francuskiej komedii dystopijnej nie tylko wywraca do góry nogami konwencje płci i gatunku Bardzo zwyczajny świat poprzez Ovidiepo tym, jak ambitnemu aktorowi porno zaproponowano karierę w branży rozrywki dla dorosłych. Pan 8 poprzez Teemu Nikki oraz serce poprzez Claudia Costafreda oraz Lluís Sellares są również częścią wątku Women’s Perspective. Kolejna sekcja specjalna poświęcona jest krajowi w centrum uwagi, w tym roku Szwecji, „kolebce Scandi Noir”, z seriami takimi jak satyra na małe i średnie przedsiębiorstwa podmiejski poprzez Henryk Schaeffertthriller psychologiczny Mroczne serce poprzez Gustav Mollerthriller z elementami społeczno-dramatycznymi kalifat poprzez Goran Kapetanovicfeministyczna seria gangsterska Ciasto poprzez Levan Akin, Zgromadzenie poprzez Goran Kapetanovic oraz Prawdziwi ludzie poprzez Harold Hammel.

READ  „Rolnik szuka żony”. W programie łzy i przypływ rozpaczy - o2

Serial Killer będzie również zawierał najnowsze produkty krajowe, w tym Dawid Ondrickminiserial biograficzny z tamtego okresu Król Szumawa: Upiór Mrocznej Krainyktóry również startuje w głównym konkursie o przemytnikach ludzi Józef Hasel na granicy czechosłowacko-niemieckiej po komunizmie najnowsza komedia Dzień dobry Brnie! poprzez Jan Prusinowskiza najpopularniejszą krajową serią komediową Bardzo!pośród obsady i ekipy porannego programu, i Telewizja czeskanajnowszy dodatek do rosnącej listy serii internetowych, 5 lat poprzez Damian Vondraseko gwałcie i nocy, którą ofiary i sprawcy pamiętają inaczej.

Festiwal wbudowuje się również w branżę Europy Środkowo-Wschodniej, organizując tradycyjny trzydniowy program branżowy Dni TV dla profesjonalistów z branży telewizyjnej. Branżowy pasek boczny zawiera kilka paneli prezentujących nadchodzące seriale z Hiszpanii, Francji, Estonii, Szwecji, Flandrii, Belgii, Finlandii i Czech, a przedstawiciele Netflixa będą dyskutować o rozwoju i produkcji w regionie CEE.

Ponadto w programie branżowym odbędzie się Kijowski Tydzień Mediów, prezentujący historie sukcesu wojennych projektów telewizyjnych i koprodukcyjnych na wczesnym etapie rozwoju, a także panel dyskusyjny na temat wspólnych podstaw współpracy między krajami Europy Środkowo-Wschodniej a Ukrainą. . Ellie Haworth z BBC Media Action omówi współpracę z partnerami w Europie Wschodniej i ich pracę na rzecz utrzymania wolności wypowiedzi i angażowania odbiorców za pomocą prawdziwych i godnych zaufania treści, podczas gdy reżyser Netflix serialu w językach lokalnych dla Europy Środkowo-Wschodniej, Anna Nagelraw towarzystwie kolegów Tomasz Dąbrowskiodpowiedzialny za politykę produkcyjną EMEA, oraz Anton Romalijski, Head of Licensing and Co-Professionals, opowie o pracy streamera w regionie. Przedstawiciele Netflix prowadzą również prywatne warsztaty dla wybranych lokalnych twórców.

5ten Serial Killer potrwa od 20 do 25 września w Brnie. Dostępny jest kompletny program tutaj.

(Ciąg dalszy artykułu poniżej – informacja handlowa)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.