Connect with us

technologia

W AirTagach Apple można wywiercić otwór na kółko na klucze

Published

on

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Najwyraźniej można wywiercić dziurę w breloczku w AirTagach Apple bez zepsucia ich

zdjęcie:: Caitlin McGarry / Gizmodo

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłem, kiedy zobaczyłem Długo oczekiwane AirTags Apple jego powierzchnia, która przypomina mi olbrzyma, została wypolerowana M & M. Podobnie jak prawdziwe M & Ms, AirTags nie mają dziur, co oznacza, że ​​musisz kupić Akcesoria AirTag podpiąć urządzenie do kluczy lub zawiesić na torebce. Podczas gdy Apple nie umieściło otworu na brelok w AirTagach, najwyraźniej możesz zrobić to sam, bez zbytniego zepsucia ich.

W swoim demo AirTag opublikowanym w sobotę the Ludzie iFixit postanowiliśmy sprawdzić, czy można wywiercić w urządzeniu otwór na kółko na klucze, Szlachetna usługa dla tych, którzy nie chcą dopłacać do akcesoriów i są gotowi zaryzykować zniszczenie rzeczy. Jeśli to brzmi jak Ty, będziesz potrzebować wiertła 1/16 ”zgodnie z iFixit.

Przed włożeniem wiertła pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest Aby to zrobić, wyjmij baterię. Kluczem jest zlokalizowanie jednego z trzech i skuteczne przebicie go Nacięcia, które można wyraźnie zobaczyć w iFixit, na płytce drukowanej i osłonie anteny urządzenia AirTag. Wycięcia są przeznaczone na klipsy, które utrzymują razem AirTag. (Pamiętaj, że chociaż baterie AirTag wytrzymają ponad rok bez ładowania, można je wymienić, ściągając tył urządzenia.)

iFixit określa, że ​​położenie nacięć jest „w przybliżeniu” pozycją zacisków metalowej pokrywy baterii. co oznacza, że ​​ona może służyć jako przewodnik. Teraz chcesz przewiercić wycięcie, a nie sam klip. Ale jeśli masz pecha, to prawdopodobnie nie zabije Twojego AirTag.

Na wypadek, gdyby Ci się udało (i mamy nadzieję, że tak się stało, ponieważ kto chce wyrzucić pieniądze), iFixit mówi, że AirTag powinien działać tak, jakby nic się nie stało. Głośnik urządzenia, przez który przechodzi, abyś mógł go znaleźć, jeśli go zgubisz, lub powiadomić innych, że w pobliżu znajduje się zgubiony AirTag. prawie nie został dotknięty.

Za zaoszczędzenie kilku dolarów trzeba jednak zapłacić. iFixiPodczas wiercenia otworu w AirTag nie oczekuj, że pozostanie wodoodporny i pyłoszczelny. W międzyczasie, MacRumors wskazuje, że bez wątpienia spowoduje to unieważnienie gwarancji Apple.

W końcu ci z was, którzy szukają waszego wiertła, mają wybór. Czy warto ryzykować, gdy dostępne są akcesoria? 12,95 $ Lub mniej? Nieprzemakalność też mnie niepokoi, głównie dlatego, że musiałem otwierać drzwi w deszczu. Niestety jest to decyzja, którą każdy z nas musi podjąć. Niech szczęście będzie po twojej stronie.

READ  Najczęstsze problemy z iOS 14 i sposoby ich rozwiązywania
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *