Connect with us

technologia

AT&T będzie sprzedawać Pixel 5, 4a 5G z dużymi rabatami

Published

on

Nieco za wersją odblokowaną najnowsze smartfony Google rozszerzają się na innego dużego amerykańskiego operatora. AT&T ogłosiło daty premiery Google Pixel 5 i Pixel 4a 5G w swojej sieci.

W jednym krótki post w tym tygodniuAT&T potwierdziło, że zarówno Pixel 5, jak i 4a 5G będą dostępne odpowiednio 6 i 19 listopada. Operator potwierdził również, że Pixel 5 będzie kompatybilny ze swoją siecią mmWave „5G +”, podczas gdy Pixel 4a 5G będzie obsługiwał tylko sieci sub-6.

Co ciekawe, AT&T ma również świetne oferty na najnowsze telefony Google. Pixel 4a 5G kosztuje tylko 5 USD miesięcznie przy kwalifikującej się wymianie lub 10 USD miesięcznie bez niego. Z drugiej strony Pixel 5 kosztuje 10 USD miesięcznie przy wymianie i 15 USD miesięcznie bez wymiany. Przez 30 miesięcy oznacza to, że 4a 5G może kosztować tylko 150 USD, a Pixel 5 może kosztować tylko 300 USD. Jednak te oferty są ważne tylko przez ograniczony czas.

Haczyk? Oferty te są ograniczone do klientów z nieograniczonymi planami.

AT&T wie, czego chcą klienci. Z tego powodu poszerzamy nasz rozbudowany program urządzeń 5G, wprowadzając Google Pixel 4a (5G) i Pixel 5 o kolejnego producenta smartfonów. Te smartfony Google mają wszystkie przydatne funkcje, których potrzebujesz, z dodatkowym doładowaniem 5G. Google Pixel 5 będzie dostępny w sklepach i online pod adresem att.com/pixel od 6 listopada. Zamówienia w przedsprzedaży na Pixela 4a (5G) rozpoczynają się tego samego dnia att.com/pixel4a5g w sklepie i online od 19 listopada.

W szczególności AT&T potwierdziło również, że oba nowe piksele są obsługiwane w sieci FirstNet LTE operatora sieci.

Więcej o pikselach:

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Więcej.


Więcej informacji można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

READ  Nowy wyciek Apple ujawnia ostrzeżenie o aktualizacji iPhone'a 15

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *