Connect with us

technologia

Virgil pojawi się w Devil May Cry 5 na PS4 i Xbox One za pośrednictwem DLC

Published

on

Firma Capcom ogłosiła, że ​​Virgil będzie dostępny w wersji Devil May Cry 5 obecnej generacji za pośrednictwem płatnego pakietu DLC. W ramach Capcom TGS Live 2020 producent Matt Walker i dyrektor DMC5 Hideaki Itsuno ogłosili DLC po omówieniu nowych funkcji, które są częścią następnej generacji Devil May Cry 5 Special Edition. Chociaż wielu nowych ulepszeń nie można dodać do wersji na PS4 i Xbox One ze względu na ograniczenia techniczne, Virgil jest dostępny za pośrednictwem DLC.

„Ludzie pytają o grę jako Virgil od czasu pojawienia się DMC5. Cieszę się, że w końcu możemy odpowiedzieć na te pytania” – powiedział Walker.

Nie ogłoszono żadnej daty, ale DLC jest opłacone, więc użytkownicy obecnej generacji będą musieli zapłacić, aby dodać Vergil do swojej gry.

Pokazano tylko dziesięć sekund gry Virgila, więc nie zostało jeszcze potwierdzone, jaki jest jego ruch, ale byliśmy w stanie zauważyć zdolność, w której Virgil otacza się wirującymi niebieskimi mieczami, które trafiają wrogów, którzy się do niego zbliżyli.Wydanie specjalne Devil May Cry 5 zostało ogłoszone podczas ostatniej transmisji na żywo na PS5 na konsole nowej generacji. Zostanie wydany na Xbox Series X i PS5 w dniu premiery. 10 lub 12 listopada. Aby zobaczyć, co myślimy o oryginalnej wersji, sprawdź naszą recenzję Devil May Cry 5.

Matt Purslow jest brytyjskim autorem wiadomości i rozrywki w IGN.

READ  Cricut całkowicie rozwiązuje plany subskrypcyjne, które ograniczyłyby jego maszyny rzemieślnicze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.