Connect with us

technologia

CD Projekt nie wiąże żadnych premii deweloperskich z wynikami oceny Cyberpunk 2077

Published

on

Cyberpunk 2077Oczywiście twórcy wiązali duże nadzieje z rozległym Keanu RPG. Jednak ponieważ Game Lander jest trudniejszy (czytaj: bardziej błędny) niż oczekiwano, kierownictwo CD Projekt podobno zdecydowało się przemyśleć swoją strukturę bonusów i obiecało wypłacić programistom pełny udział w ich bonusach, niezależnie od tego, jak dobry jest cyberpunk -Recenzje są – chociaż, wiesz, stawianie premii dla pracowników za wyjątkowo wysokimi oczekiwaniami co do wydajności jest rodzajem dystopijnej postawy „korpo”, której można oczekiwać od fikcyjnych prezesów Night City.

Jak donosi Bloomberg, CDPR planowało wypłacić bonusy tylko wtedy, gdy gra osiągnie 90 lub więcej na stronie agregacji ocen Metacritic. To prawda, w tej chwili znajduje się na poziomie 90, ale z recenzjami szczególnie surowych wersji konsolowych ostatniej generacji spadających do poniżej 50 lat, istnieje duża szansa, że ​​wynik nieznacznie się przesunie.

Biorąc pod uwagę grę technicznie problematyczny startWydaje się jednak, że kierownictwo wyższego szczebla uważa, że ​​otrzymywanie premii w ten sposób jest niesprawiedliwe i teraz będzie je rozdzielać niezależnie od krytycznego konsensusu.

„Początkowo mieliśmy system premiowy, który koncentrował się na ocenach i dacie wydania gry, ale po recenzji uważamy, że środek ten jest po prostu niesprawiedliwy w danych okolicznościach” – napisał szef studia Adam Badowski w wewnętrznym e-mailu od Bloomberga . „Nie doceniliśmy długości i złożoności potrzebnych, aby to się stało, a jednak zrobiliście wszystko, aby stworzyć ambitną, wyjątkową grę”.

CD Projekt nie byłby pierwszym deweloperem, który otrzymałby w ten sposób bonusy. Bethesda obiecała płacić tylko obsydianowe premie Fallout: New Vegas jeśli wynik metakrytyczny wynosi 85 lub więcej. Gra dotarła do 84. Trzeba przyznać, że jest to dość wytrwała praktyka, aw CDPR jest niesamowita pycha, która domaga się 90 lub więcej – nawet jeśli ostatecznie anulowali ten pomysł.

READ  Deweloper Valheim zaleca graczom tworzenie kopii zapasowych danych w celu uniknięcia błędu „Evil World-Destroyer”

Bloomberg rzuca również światło na sam system premiowania CDPR, w którym liderzy zespołów nagradzają programistów, którzy ich zdaniem „zasłużyli na wyróżnienie” każdego miesiąca, małymi żetonami „Red Bird”. Chociaż są to z mojej strony spekulacje, pomysł konkurowania o żetony bonusowe w ten sposób tylko potęguje wrażenie kultury korporacyjnej, która Zdecydowanie zaleca zmianę jego twórców.

Nadal pracujemy nad naszym własnym testem Cyberpunk 2077. Oczywiście nie oceniamy tutaj recenzji (po prawej), ale nie jestem fanem pomysłu, że strony internetowe, które nie używają recenzji, mają udział w tym, jak dobrze programiści otrzymują wynagrodzenie.

'); jQuery (yt_video_wrapper) .remove (); }); }); } function runFacebookPixel () {! function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, argumenty): n.queue.push (argumenty)}; if (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = '2.0'; n.queue =[]; t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e)[0]; s.parentNode.insertBefore (t, s)} (okno, dokument, 'skrypt', '// connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq ('init', '700623604017080'); fbq ('track', 'PageView'); }}

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *