Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Ukrainka „Let It Go” wykonuje hymn narodowy na koncercie Polski

Published

on

7-letnia Ukrainkaktóry stał się popularny w pierwszych dniach wojny ukraińsko-rosyjskiej, niedawno zaśpiewał hymn Ukrainy podczas koncertu benefisowego w Polsce.

Detale: Amelia Anisovych, która zrobiła furorę, śpiewając „Let It Go” z filmu Disneya Kraina lodu z 2013 r., zaśpiewała hymn narodowy na koncercie benefisowym Polski Razem z Ukrainą, per Insider biznesowy.

Co powiedziała: „Ćwiczę śpiewanie codziennie rano, po południu i wieczorem. Próbuję i dlatego wyszło tak dobrze” – powiedziała Wiadomości BBC.

  • „Śpiewanie zawsze było moim marzeniem” – mówi.

Szybko nadrabiaj zaległości: Na początku marca Anisovych został sfilmowany, gdy śpiewał „Let it Go” w schronie przeciwbombowym w Kijowie, wkrótce po inwazji Rosji na ten kraj.

  • „Не боюсь ничего уже”, śpiewała dziewczyna, co za Washington PostW tłumaczeniu oznacza to: „Już się niczego nie boję”.
  • Aktorka „Krainy lodu” Idina Menzel napisał na Twitterze wideo piosenkarza i powiedział: „Do zobaczenia. Naprawdę, naprawdę się widujemy”.

Większy obraz: Za WzgórzeTysiące ludzi na Ukrainie mieszkało w podziemnych schronach, kiedy Rosja po raz pierwszy najechała ten kraj. Miliony uciekły z Ukrainy, ponieważ uchodźcy szukają schronienia po strajkach.

  • To Organizacja Narodów Zjednoczonych określił ostatnie posunięcia zmierzające do opuszczenia Ukrainy jako „najszybciej narastający kryzys uchodźczy od czasów II wojny światowej”.

READ  Nie ma jeszcze porozumienia w polskim sporze lotniczym, który mógłby pozostawić samoloty na ziemi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.