Connect with us

technologia

To napędzane przez Hondę Ferrari jest kontrowersyjne, ale niesamowite

Published

on

To napędzane przez Hondę Ferrari jest kontrowersyjne, ale niesamowite

Żółte Ferrari 308 GTBi w garażu.

Jeśli chcesz rozpocząć najbardziej kontrowersyjną kompilację ataku na czas w Internecie, równie dobrze możesz zacząć tutaj.
zdjęcie: StanceWorks przez YouTube

Pomysł „herezji motoryzacyjnej” jest trochę zabawny. Z jednej strony ludzie mają pełne prawo robić, co chcą z własnymi samochodami projektowymi, ale z drugiej strony ludzie często rozwijają bardzo silne uczucia dotyczące niektórych marek lub modeli i często wariują na temat tego, co robią, jako kogoś postrzegają rozbicie samochodu.

Wszystko staje się bardziej intensywne, gdy zdecydujesz się opublikować budowę swojego samochodu na YouTube, i dokładnie to robisz Mike Burroughs, założyciel StanceWorksrozpoczął swój najnowszy i najbardziej ambitny projekt: napędzane Hondą Ferrari 308. Słyszę, że już sięgasz po pochodnie i widły, ale już się uspokój.

Poczekam, aż przestaniesz krzyczeć na ekran i walić w klawiaturę z ledwie powstrzymywaną furią.

Plan Mike’a to zbudowanie 1000 koni mechanicznych czasuAutko szturmowe, które nie tylko bije rekordy kursu, ale też wygląda oszałamiająco. Jego najbardziej kontrowersyjną decyzją w sprawie tego projektu było zrzucenie (przez zrzuty mam na myśli sprzedaż za pięć cyfr) starego i słabego silnika V8 zamontowanego poprzecznie. Decyzja o zastąpieniu go dobrze znanym, epickim modelem rzędowym K24 firmy Honda wydaje się początkowo dziwna, ale szybko ma sens, gdy spojrzy się na liczby.

Turbodoładowany K24 o mocy 1000 KM lub więcej są teraz znaną ilością. Formuła na doprowadzenie ich do tego poziomu wydajności i wykonanie tego w niezawodny sposób jest dobrze znana. Wszystko zaczyna się sumować po dodaniu kosztów i dostępności części i materiałów eksploatacyjnych, oraz znacznie większą dostępność ludzi, którzy wiedzą, jak pracować na tych silnikach.

To kolejna wielka krytyka z sieci jest to, że Mike wziął już całkiem ładny przykład 308 do swojego projektu, a nie poobijany kadłub. To też ma sens. Zasadą przy zakupie dowolnego projektu jest zawsze kupowanie tego, co najlepsze, na co Cię stać, ponieważ wszystko inne, co robisz, jest łatwiejsze, prostsze i tańsze. Nie jest też tak, że 308 są tak rzadkie lub popularne. On nie hakuje a 288 GTO lub daytona.

ludzie Ostatnim poważnym problemem – i to jest wyjątkowe w sytuacji Mike’a, ponieważ zdecydował się udokumentować swoją kompilację – jest to, że kompilacja trwa zbyt długo. To głupie, a ludzie, którzy twierdzą, że najwyraźniej nigdy wcześniej nie próbowali projektu na taką skalę.

Jeśli potrafisz pokonać te przeszkody, powinieneś zacząć śledzić kompilację Mike’a na kanale YouTube StanceWorks, ponieważ ta kompilacja nie tylko zapewni ci rozrywkę, ale możesz się czegoś nauczyć.

READ  Białoruś utrzymuje wyrok 8 lat więzienia dla dziennikarzy czołowej polskiej gazety
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *