Connect with us

technologia

TechX podpisuje ostateczną umowę przejęcia Mobilum, bramy dla portfeli cyfrowych i technologii płatności

Published

on

VANCOUVER, BC, 26 maja 2021 r / PRNewswire / – TechX Technologies Inc. (“TechX” albo “Firmy”) (CSE: TECX) (OTC: TECXF) (FRA: C0B1), firma zajmująca się nowymi technologiami, takimi jak krypto, blockchain, sztuczna inteligencja i technologie chmurowe, ogłosiła dzisiaj, że istnieje ostateczna umowa zakupu udziałów („zatwierdzenie”) nabyć 100% udziałów w Mobilum OÜ (“Mobilum“) do 16 000 000 CAD.

Mobilum, startup zajmujący się technologiami finansowymi, zapewniający infrastrukturę fiat dla branży kryptowalut, jest licencjonowaną bramą fiat-to-crypto i technologią przetwarzania płatności typu plug-and-play dla giełd, portfeli, brokerów, dostawców płynności i firm kryptowalutowych. Łatwe w użyciu rozwiązanie Mobilum na rampie i poza rampą ułatwia integrację firmom, których użytkownicy kupują i sprzedają kryptowaluty za pomocą kart kredytowych i debetowych. Mobilum gwarantuje zero obciążeń zwrotnych, najwyższe wskaźniki akceptacji i najniższe opłaty transakcyjne w branży (2,99%).

Dzienna wielkość przetwarzania Mobilum waha się od 100 000 CAD do 250 000 CAD w transakcjach na giełdach kryptowalut, które zawierają KuCoin, szósta co do wielkości giełda kryptowalut na świecie. Usługi bramki płatniczej Mobilum obsługują ponad 200 kryptowalut i ponad 80 walut fiducjarnych i są dostępne dla ponad 8 milionów użytkowników na całym świecie.

„Przy bardzo niewielu giełdach oferujących przetwarzanie kart kredytowych, zapotrzebowanie firm giełdowych i kryptowalutowych na korzystanie z naszego rozwiązania na rampie wzrosło wykładniczo” – powiedział. Wojtek Kaszycki, CEO, Mobilum. „Najnowsza korekta kryptograficzna faktycznie zwiększyła nasz wolumen przetwarzania, ponieważ inwestorzy chcą wskoczyć w spadki cen. Fuzja z TechX pozwoli Mobilum zwiększyć płynność i przetwarzać transakcje o wartości milionów dolarów miesięcznie”.

Oprócz technologii przetwarzania płatności, TechX będzie miał dostęp do platformy technologicznej portfela cyfrowego Mobilum Xcard. Oczekuje się, że portfel trafi na rynek w trzecim kwartale 2021 roku.

READ  Programista sprawił, że los 1993 roku można było odtworzyć w teście ciążowym

Kluczowe cechy portfela:

  • Ustaw i zarabiaj odsetki do 16% RRSO na wybranych kryptowalutach
  • Jeśli wymieniasz wiele kryptowalut z niższymi opłatami niż protokoły oparte na Ethereum, nadal możesz wymieniać tokeny oparte na Ethereum
  • Farm żetonów DeFi i zarabiaj wysokie odsetki
  • Kupuj i sprzedawaj ponad 237 kryptowalut
  • Wejście i wyjście za pomocą kart kredytowych, przelewów elektronicznych i przelewów
  • Sygnały kryptograficzne oparte na sztucznej inteligencji

„Cieszymy się, że możemy wykorzystać potencjał marketingowy TechX, aby wprowadzić na rynek lepszy, oprocentowany portfel kryptowalut” – kontynuował Kaszycki. „Ponieważ uprawa roślin DeFi rośnie i staje się coraz bardziej złożona, nasz portfel ułatwi każdemu początkującemu rozpoczęcie korzystania z DeFi. Myślę, że nasz portfel cyfrowy może stać się doskonałą ofertą premium oferowaną przez firmy takie jak Voyager Digital (CSE: VYGR) (OTC ): VYGVF) i sieć Celsius. Baza użytkowników i aktywa, którymi zarządza oprocentowane portfele kryptowalut, wzrosły w ciągu ostatniego roku wykładniczo do miliardów dolarów. Ludzie na całym świecie po prostu nie są zadowoleni z banków, które płacą odsetki poniżej 0,50 % więcej. Odbankowanie staje się nową normą ”.

Kaszycki pozostaje prezesem Mobilum. Kaszycki jest pionierem w dziedzinie rozwiązań e-commerce i mcommerce i posiada ponad 24-letnie doświadczenie w opracowywaniu i zarządzaniu innowacyjnymi technologiami. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się wdrażaniem innowacji zmieniających codzienne życie. W latach 1996-2001 Kaszycki prowadził pierwszą agencję e-commerce w PolskaAGS NewMedia stworzyła pierwszy portal e-commerce w Polska Empik.com (Polski Amazon). Kaszycki jest także założycielem i prezesem BTC Studios, notowana na giełdzie firma zajmująca się grami wideo w domenie Warszawa Giełda Papierów Wartościowych.

„TechX jest zachwycony, że nabył innowacyjną technologię Mobilum, która łączy przestrzeń fiat i kryptowalut, aby przyspieszyć globalną masową adopcję kryptowalut” – powiedział Peter Green, dyrektor generalny TechX. „Rozwój zdecentralizowanych aplikacji finansowych szybko rośnie i spodziewamy się, że wkrótce będziemy odgrywać kluczową rolę na tym stale rozwijającym się rynku”.

READ  Tak wygląda Elite Dangerous jako strzelanka pierwszoosobowa

Transakcja

Zgodnie z Umową akcjonariusze Mobilum zgodzili się sprzedać wszystkie wyemitowane i pozostające w obrocie akcje Mobilum, uwzględniając emisję 26 666 667 akcji zwykłych w kapitale Spółki („Akcje”) po zakładanej wartości 0,60 $ na akcję przy ogólnym rozważeniu 16 000 000 CAD. Akcje są przechowywane przez cztery miesiące i jeden dzień od daty emisji.

Firma ma również Rise New Media Inc. („Wzrost”) na dwumiesięczną cyfrową kampanię reklamową związaną z ciągłymi działaniami firmy w zakresie podnoszenia świadomości. Ten kompleksowy program reklamowy ma na celu zwiększenie świadomości, świadomości marki i świadomości marki na platformach internetowych dla inwestorów. Rise zostanie zaktualizowany na stronie Najnowsza technologia to reklama cyfrowa, płatna dystrybucja, zakup mediów i tworzenie treści w celu realizacji tej ważnej inicjatywy. W ramach tej umowy Rise zapewni połączenie strategicznych usług mediów cyfrowych, koordynacji marketingu, tworzenia treści i analizy danych o łącznej wartości płatności wynoszącej 50 000 $ (CAD) amortyzowane przez 2-miesięczny okres umowy. Ponadto firma posiada również KL Invest Group LLC („KL”) za marketing w mediach społecznościowych i zarządzanie społecznością za miesięczną opłatą w wysokości 2237,50 $ (DOLAR).

W imieniu zarządu
Peter Green, prezes i dyrektor generalny

Informacje o TechX Technologies Inc.

TechX Technologies Inc. (CSE: TECX) (OTC: TECXF) (FRA: C0B1) to firma zajmująca się nowymi technologiami w sektorach wzrostu, w tym kryptowalutami, blockchain, sztuczną inteligencją i technologiami chmurowymi. Pod okiem dyrektorów i ekspertów branżowych nasi inwestorzy mają dostęp do strategicznie wybranych spółek portfelowych, które oferują technologie na całym lejku kryptowalut, uwalniając ogromny potencjał rynkowy. Portfolio firmy TechX obejmuje Mobilum, Wymiana Catalyx, Stary sygnał, Xport Digital i Shiftinsights.

O Mobilum

Mobilum, fintech start-up, który zapewnia infrastrukturę fiat dla branży kryptowalut i posiada licencjonowaną bramę typu plug-and-play typu „fiat-to-crypto” i rozwiązanie technologiczne do przetwarzania płatności dla giełd, portfeli, brokerów, dostawców płynności i firm kryptowalutowych. Łatwe w użyciu rozwiązanie Mobilum na rampie i poza rampą ułatwia firmom integrację, dzięki czemu ich użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą kart kredytowych i debetowych. Cyfrowy portfel Mobilum oferuje swoim klientom konkurencyjne ceny na ponad 237 kryptowalut i umożliwia użytkownikom zarabianie wysokodochodowych nagród i zwrotów dzięki DeFi.

READ  Battle Royale `` Pac-Man 99 '' startuje na Nintendo Switch w środę

Niniejsza informacja prasowa może zawierać pewne „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu ustawy Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r. Oraz obowiązujących kanadyjskich przepisów dotyczących papierów wartościowych. W przypadku użycia w niniejszym komunikacie prasowym słów „przewidywać”, „wierzyć”, „szacować”, „oczekiwać”, „cel”, „planować”, „prognozować”, „może”, „planować” lub są używane Terminy używane do identyfikacji stwierdzeń lub informacji dotyczących przyszłości. Oświadczenia te odzwierciedlają obecne poglądy firmy w odniesieniu do przyszłych wydarzeń i są siłą rzeczy oparte na szeregu założeń i szacunków, które, chociaż są uważane przez firmę za rozsądne, podlegają z natury istotnym oświadczeniom biznesowym, ekonomicznym i konkurencyjnym, wielu czynniki mogą spowodować, że wyniki, wyniki lub sukcesy będą się znacznie różnić od wyników, osiągnięć lub sukcesów wyrażonych lub sugerowanych w takich stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Firma nie ma zamiaru ani nie przyjmuje żadnego obowiązku aktualizowania tych oświadczeń lub informacji dotyczących przyszłości w celu odzwierciedlenia zmian w założeniach lub zmianach okoliczności lub innych okoliczności. Ma to wpływ na oświadczenia i informacje, które nie są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami i regulacjami.

ŹRÓDŁO TechX Technologies Inc.

podobne linki

https://tech-x.io/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *