Connect with us

technologia

Google wyłącza aplikację Google Shopping na iOS i Androida

Published

on

Rysunek przedstawiający artykuł zatytułowany Google wyłączy aplikację Google Shopping na iOS i Androida za kilka tygodni

zdjęcie:: Ethan Miller ((Getty Images)

Jeśli lubisz robić zakupy w aplikacji Google Shopping na iOS lub Androida, lepiej przełącz się na wersję internetową. Według doniesień Google za kilka tygodni zamknie swoją aplikację zakupową.

Dowód, że topór się zbliża, został odkryty przez Programista XDA w czwartek za pomocą kodu w najnowszej wersji aplikacji Google Shopping, która pozwala użytkownikom robić zakupy w tysiącach sklepów i używać ich kont Google do robienia zakupów Wiadomość została później potwierdzona przez 9to5Googlektóry powiedział, że aplikacje znikną, ale będą działać do czerwca. Nie oznacza to jednak, że Zakupy Google nie są już dostępne. Plik Wersja internetowa a karta „Zakupy” w wyszukiwarce Google będzie nadal włączona.

„W ciągu najbliższych kilku tygodni nie będziemy już obsługiwać aplikacji zakupowej” – powiedział rzecznik Google w rozmowie z 9to5Google. „Wszystkie funkcje, które aplikacja oferuje użytkownikom, są dostępne w zakładce Zakupy. Będziemy nadal tworzyć funkcje na karcie Zakupy i innych interfejsach Google, w tym w aplikacji Google, które ułatwią użytkownikom odkrywanie i kupowanie ulubionych produktów. “

Punkt sprzedaży zgłosił, że niektórzy użytkownicy, którzy zaktualizowali aplikację Google Shopping do wersji 59, otrzymali wiadomość informującą, że aplikacja nie była dostępna w ciągu ostatnich kilku dni.

Komunikat brzmi: „Aplikacja jest obecnie niedostępna, ale nadal możesz robić zakupy na shop.google.com”.

Biorąc pod uwagę, że wersja internetowa jest prawie identyczna z aplikacją, nie ma tu wiele do żalu, co jest dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że jest to Google. Wciąż wzdycham rozczarowany śmiercią Google Hangouts i nadal nie wiem, który produkt Google jest właściwą alternatywą. ((Jest jednak przewodnik).

Zdziwiony wiadomościami w aplikacji Google Shopping? Bez strachu. Tam na pewno zostanie to zapamiętane Zabity przez GoogleWielki gigant technologiczny postanowił wyciągnąć wtyczkę, która do tej pory zawiera 227 aplikacji, usług i sprzętu.

READ  Valorant Agent Astra ujawnił: umiejętności, datę premiery, inspirację
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *