Connect with us

Nauka

Szpitale w Houston obawiają się wzrostu liczby hospitalizacji z powodu COVID-19

Published

on

HOUSTON, Teksas (KTRK) – Wraz ze wzrostem wskaźnika pozytywności COVID-19 w Houston i nagłym wzrostem liczby przypadków szpitale zaczynają się niepokoić.

W okresie letnim szpitale w Houston osiągały gwałtowny wzrost, co ostatecznie wpłynęło negatywnie na system i personel. Przedstawiciele szpitala powiedzieli, że nie chcą, aby to się powtórzyło.

„Nie chcemy wracać tam, gdzie byliśmy w lipcu. Obserwujemy wzrost liczby przypadków w całym kraju” – powiedział prezes i dyrektor generalny Memorial Hermann Health System, David Callender.

Wzrasta liczba hospitalizacji zarówno pacjentów z pozytywnym, jak i podejrzewanym COVID-19.

ZOBACZ WIĘCEJ: Wskaźnik pozytywności wirusa w Houston wzrasta z 5,6% do 6,5%

„Tak więc codziennie liczby wzrosły z poniżej 200 do 225 do 240. Obserwowaliśmy to stopniowo, więc obawiamy się, że z czasem może wzrosnąć” – powiedział Callender.

Powiedział, że kiedy widzą, jak wielu młodych ludzi choruje na wirusa, ci w szpitalu są w średnim wieku.

„(Ludzie w wieku 40, 50 i 60 lat mają tendencję do nieco cięższego przebiegu choroby niż młodsi ludzie” – powiedział Callender).

Powiedział, że chociaż istnieje kilka powodów wzrostu, jedną rzeczą, którą zauważyli, jest to, że rozprzestrzenianie się nie dzieje się w biznesach, ale raczej podczas spotkań.

„Wiemy, że wszyscy jesteśmy trochę zmęczeni przebywaniem w domu, trzymaniem się z dala od naszych przyjaciół i rodziny, i jest to łatwe, szczególnie gdy jesteśmy w pobliżu osób, które są bardziej znane, aby powiedzieć:„ Nie potrzebuję maski. prawdopodobnie w porządku. Cóż, to niebezpieczne zachowanie. Po prostu przypomnij wszystkim, że wciąż jesteśmy zagrożeni – powiedział Callender.

To przesłanie, o którym musimy pomyśleć, zwłaszcza w okresie świątecznym.

ZOBACZ WIĘCEJ: Biorąc pod uwagę NBA, eksperci sugerują zaplanowanie świątecznej bańki

Śledź Marlę Carter dalej Facebook, Świergot i Instagram.

Copyright © 2020 KTRK-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  CDC ostrzega przed epidemią Listerii w wielu stanach przed wędlinami

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *