Connect with us

Zabawa

Kolejny mocny wkład Agnieszki Chylińskiej w sprawę Trybunału Konstytucyjnego. Ważne słowa

Published

on

Więcej takich historii znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Strajk kobiet – głos zabiera Agnieszka Chylińska

Po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w całym kraju szalała fala protestów i nic nie wskazuje na to, by emocje opadły. Na najbliższe dni planowanych jest wiele demonstracji i strajków. Kobiety nie idą do pracy 28 października, a dwa dni później, w piątek, ma nastąpić wielka inwazja na Warszawę.

Przemówiło wiele znanych i popularnych osób ze świata show-biznesu, kultury i sztuki. Były wśród nich komentarze matek, które straciły ciążę oraz osób wychowujących niepełnosprawne dzieci. Wielkim zaskoczeniem była publikacja nagrania Agnieszki Chylińskiej, w którym artystka skrytykowała władców za ich decyzję. Piosenkarka obawiała się, że państwo nie zapewnia odpowiedniej ochrony matkom i dzieciom wymagającym szczególnej opieki oraz że kobiety są zmuszane do rodzenia kolejnych chorych dzieci.

Zobacz też: Anna Lewandowska zabrała głos na temat aborcji. „Walczyłem w tej walce od lat”

Po wydaniu teledysku Agnieszka Chylińska otrzymała wiele wspierających słów od fanów, którzy podziękowali piosenkarzowi za szczerość w komentarzach. Artystka ponownie odniosła się do sprawy i okazała poparcie protestującym kobietom. W swoim poście podkreśliła, że ​​jest osobą religijną i sama nie usunie chorego dziecka, ale jest przeciwna krytykowaniu tych, którzy myślą inaczej.

“Ja, Agnieszka Chylińska, jestem wierzący. Nie zabrałbym chorego dziecka. Protestuję przeciwko napadowi, prześladowaniom i karaniu tych, którzy żyją i myślą inaczej” – napisał artysta.

Opublikowała zdjęcie z banerem na Instagramie. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Większość internautów zgodziła się, że możliwość wyboru jest dla nich niezwykle ważna.

  1. Mądre słowa. Takich, na jakie mogą sobie pozwolić mędrcy pozbawieni polityki
  2. Nie stać mnie na chore dziecko i chcę mieć wybór
  3. Kocham cię aga !!! Niech każdy żyje i kieruje się własnym sumieniem… Nie musisz nikomu wyjaśniać swoich poglądów. Rozumiem ci co mamo – mamo. W Polsce brakuje wzajemnego zrozumienia i szacunku. Jak smutno …

Sprawdź również:

„Jeśli dziecko umiera po urodzeniu, po prostu umiera” – mówi Krzysztof Bosak

Przywódczyni strajku kobiet „Twoi pasterze powiedzą, że kobieta to rzecz”

READ  Open Your Eyes – data premiery drugiego sezonu w serwisie Netflix: odnowiona czy anulowana?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *