Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Swisher kobieta utknęła w Polsce

Published

on

Swisher kobieta utknęła w Polsce

POLSKA, Iowa (KCRG) – Szwajcarka zgłosiła się na ochotnika do Polski, aby przez 11 dni pomagać Ukraińcom w opuszczeniu ich rozdartego wojną kraju; Teraz nie wie, kiedy może wrócić do domu.

Liz Colony rozprowadzała żywność z World Central Kitchen. Dowiedziała się o organizacji non-profit po udzieleniu pomocy podczas derecho w sierpniu 2020 r. Wiedziała, że ​​po obejrzeniu zdjęć ludzi musi coś zrobić.

„Ci ludzie tracą domy” – powiedziała. „Ważne jest, aby zrobić coś, aby je zapamiętać”.

Pracowała na 12-godzinnych zmianach przez 11 dni. Chciała wrócić do domu we wtorek, ale potem uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19.

„Musisz mieć negatywny test, aby wrócić, a mój test był pozytywny” – powiedziała.

Teraz, gdy Rosja odcięła gaz do Polski, martwiła się, jak długo może utknąć. Twoja podróż trwa już dwa tygodnie.

„To bardzo denerwujące, że Rosja próbuje odciąć polski gaz” – powiedział Colony. Warszawa to największy port lotniczy w Polsce.

To, co zaczęło się od pomocy ludziom na Ukrainie w bezpiecznym dostaniu się, przekształciło się w pytanie, ile czasu minie, zanim będzie mogła wrócić do własnego domu. Mimo to jest wdzięczna za pomoc, której mogła udzielić.

„Od początku wojny chciałem coś zrobić” – powiedział Colony. Nawet jeśli to była drobnostka, chciałem pomagać, gdzie tylko mogę.”

Prawa autorskie 2022 KCRG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Polka uzyskała pozytywny wynik testu na Omicron w Chinach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *