Connect with us

technologia

Super Mario Galaxy na Switch: Joy-Con nie jest wymagany

Published

on

Nintendo ogłosił Super Mario 3D All-Stars kolekcja w czwartek potwierdziły się wieloletnie plotki, że Super mario 64, Super Mario słońce, i Super Mario Galaxy zostanie ponownie wydany na Nintendo Switch. Trzecia gra z tej listy, wydana na Wii z kontrolą ruchu w 2007 roku, będzie używać sterowania ruchem w niektórych aspektach gry. Jednak nie brzmi to tak, jakby sterowanie ruchem Joy-Con było wymagane do gry świetny Mario galaktyka przy ladzie.

Jednak na tej podstawie nie jest to od razu jasne Super Mario 3D All-Stars Strona na Nintendo.com, który stwierdza, że ​​gracze „mogą delikatnie potrząsnąć kontrolerem Joy-Con, aby aktywować zdolność obracania Mario, lub przekazać kontroler Joy-Con znajomemu, aby uzyskać dodatkową pomoc w trybie współpracy. „Gwiazdka dla tego wyrażenia oznacza dalej:„ Jeśli grasz na Nintendo Switch Lite, wymagane są oddzielne kontrolery Joy-Con, które są sprzedawane osobno ”.

W oryginalnej wersji galaktykadrugi gracz może kontrolować kursor na ekranie, chwytać gwiazdki i strzelać nimi do wrogów; pomóc Mario skoczyć; lub chwyć wrogów, aby zatrzymać ich na swoich śladach.

Firma Polygon skontaktowała się z Nintendo, aby wyjaśnić wymagany poziom kontroli ruchu Super Mario Galaxy w Super Mario 3D All-Starsi otrzymałem następujące oświadczenie:

Super Mario Galaxy jest obsługiwany w trybach TV, Tabletop i Handheld. Sterowanie ruchem jest wymagane do działania wskaźnika w trybach TV i stołowym. W trybie ręcznym funkcjonalność wskaźnika została dostosowana do korzystania z ekranu dotykowego.

Nintendo również to potwierdziło Super Mario 3D All-Stars obsługuje kontroler Nintendo Switch Pro.

Super Mario 3D All-Stars zostanie wydany na Switcha 18 września. Nintendo twierdzi, że gra będzie miała ograniczone wydanie i będzie dostępna do 31 marca 2021 r.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.