Connect with us

Gospodarka

Sunreef Yachts otwiera nowe biuro sprzedaży w Turcji

Published

on

Polska stocznia Sunreef Yachts rozbudowuje się i otwiera nowe biuro sprzedaży w Stambule w Turcji w sierpniu 2022 roku. Z dwiema stoczniami i biurem w Gdańsku w Polsce, stocznią i biurem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz biurem sprzedaży w Fort Lauderdale w USA, Sunreef otwiera teraz swoje biuro sprzedaży w Stambule.

Sunreef Yachts odnotowało ogromny wzrost w ostatnich latach i jest zaangażowane w dalszy rozwój. Francis Lapp, założyciel i pomysłodawca sukcesu Sunreef, dostrzega ogromne możliwości dla luksusowych katamaranów w Turcji.

Podczas gdy Włochy, Francja i Monako pozostają ważnymi centrami żeglarstwa, Turcja, Grecja i Chorwacja przyciągają coraz więcej uwagi. Turcja to strategiczny wybór dla firmy ze względu na jej gospodarkę, tradycje żeglarskie, lokalizację i idealne warunki żeglarskie.


W 2021 r. turecka gospodarka wykazała najszybszy wzrost gospodarczy wśród krajów G20 i jest również jednym z czołowych najbogatszych krajów Bliskiego Wschodu, zamieszkałym przez >100 tys. następne pięć lat. Turcja realizuje ambitny program rozbudowy portów, przyciągając głównych deweloperów.

Turcja jest rosnącą potęgą w głównym węźle transportowym między zachodem a wschodem, z 8000 km linii brzegowej i jednymi z najpiękniejszych dziewiczych zatok i plaż w Europie. Ponadto rozwija się tu kultura żeglarstwa i starożytna historia żeglugi. Wzdłuż wybrzeża znajduje się ponad 20 marin z 6530 miejscami do cumowania.


Beryl Xumen

W tym miesiącu Sunreef otworzył swoje biuro sprzedaży i opracował plan na kolejne sześć miesięcy. Oprócz obsługi klientów i prasy na ich jachtach podczas różnych wydarzeń w sierpniu i wrześniu, w tym 21. Pucharu Bosforu w Stambule, Sunreef weźmie udział w grudniowych targach Avrasya Boat Show. To po raz kolejny podkreśla wielkie plany Sunreef dotyczące Turcji. Beryl Xumen, który niedawno dołączył do zespołu sprzedaży Sunreef Yachts, pokieruje nowym biurem stoczni w Stambule.

Firma Sunreef Yachts została założona w 2002 roku przez Francisa Lappa w Gdańsku i od tego czasu stocznia projektuje i produkuje luksusowe wielokadłubowe łodzie żaglowe i motorowe.

READ  Morawiecki: Sojusz Ukrainy, Polski i Wielkiej Brytanii chroni...

Kredyty: Sun Reef Yachts

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.