Connect with us

Zabawa

Enola Holmes powraca w sequelu First Look Images

Published

on

Enola, siostra detektywa Sherlocka Holmesa, powraca w nowej kontynuacji swojego przebojowego filmu Netflix. Po raz kolejny Millie Bobby Brown występuje jako Enola u boku Henry’ego Cavilla jako Sherlocka. Kontynuacja, Enola Holmes 2, pochodzi z tego samego zespołu kreatywnego, co oryginał: reżysera Harry’ego Bradbeera i scenarzysty Jacka Thorne’a. (Filmy są oparte na serii powieści dla młodzieży zatytułowanej Tajemnice Enoli Holmes przez Nancy Springer.)

Podczas gdy wciąż czekamy na pełny zwiastun filmu, pojawiła się cała nowa partia zdjęć z Enola Holmes 2 możemy się teraz podzielić. Sprawdź je poniżej:

Enola Holmes 2 Pierwsze spojrzenie na zdjęcia

Millie Bobby Brown powraca jako siostra detektywa Sherlocka Holmesa. Film pojawi się na Netflix w listopadzie.

Oto oficjalne streszczenie filmu:

Świeżo po triumfie rozwiązania swojej pierwszej sprawy, Enola Holmes (Millie Bobby Brown) podąża śladami swojego słynnego brata Sherlocka (Henry Cavill) i otwiera własną agencję – tylko po to, by odkryć, że życie jako detektyw do wynajęcia nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Zrezygnowana pogodzeniem się z zimną rzeczywistością dorosłości, ma zamiar zamknąć sklep, gdy bez grosza zapałczana dziewczyna oferuje Enoli swoją pierwszą oficjalną pracę: odnalezienie zaginionej siostry. Ale ta sprawa okazuje się o wiele bardziej zagadkowa, niż się spodziewano, gdy Enola zostaje rzucona w nowy, niebezpieczny świat – od złowrogich londyńskich fabryk i kolorowych pokazów wodewilowych po najwyższe szczeble społeczeństwa i samą Baker Street 221 B. Kiedy lecą iskry śmiertelnego spisku Enola musi skorzystać z pomocy przyjaciół – i samej Sherlocka – aby rozwikłać jej tajemnicę. Wygląda na to, że gra odzyskała równowagę!

Enola Holmes 2 Premiera w serwisie Netflix 4 listopada.

Stare filmy zaskakujące hitami na Netflix

Te filmy nie zrobiły wielkiego wrażenia w kinach, ale teraz są ulubionymi filmami w serwisie Netflix na całym świecie.

READ  Olympic Athletics Poland najlepsze sztafety mieszane 4x400 jako dyskwalifikacja z USA
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.