Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Stuttgart Surge jedzie do Polski, by zmierzyć się z wrocławskimi Panterami

Published

on

Stuttgart Surge jedzie do Polski, by zmierzyć się z wrocławskimi Panterami

Grafika: Igor Lazarević

Bez wygranej Stuttgart wzrastać będę podróżował Polska przejąć w niedzielę Wrocław Pantery co wydaje się być największą szansą drużyny na zwycięstwo.

To wzrastać miał ciężkie półtora roku w europejski liga z Piłka nożna (JEDENAŚCIE). Przegrali każdą pojedynczą grę, w której zagrali, przez ponure 0-16.

Wiele Stuttgart Mecze dobiegły końca i spokojnie mogły pójść w innym kierunku, ale faktem jest, że w rundzie nie wygrywają JEDENAŚCIE. Może się to jednak zmienić w niedzielę.

To wzrastać mieli swoje pierwsze spotkanie w 2022 roku z Pantery w tygodniu 1. Pomimo lepszych wyników Pantery W prawie wszystkich kategoriach nie potrafili zamienić ważnych okazji na punkty i przegrali w końcówce 28:25.

Od tej pierwszej gry zarówno Pantery i wzrastać miał zmianę rozgrywającego. To Pantery zastąpił Sędziego Hansena Sladem Jarmanem podczas wzrastać sprowadził Dante Vandeven zamiast Randalla Schroedera.

Obaj dzwoniący sygnalizowali w krótkim czasie poczuli się w całej lidze. Ale to Vandeven miał największy wpływ. W ciągu dwóch tygodni zgromadził 611 jardów w powietrzu i 136 jardów na nogach.

Ten poziom ofensywnej produkcji powinien być godny pochwały, ale przewyższenie przeciwnika w jardach przez dwa tygodnie z rzędu, ale nadal przebicie 54-42 nie powinno.

Opierając się na poprzednich występach, obie strony wydają się mieć przeciwne kierunki. Jeśli wzrastać może z tego skorzystać Pantery bronić hojnie i zamieniać szanse na bramki, prawdopodobnie odniosą pierwsze zwycięstwo.

READ  Trzech szefów państw i rządów krajów UE jedzie pociągiem do Kijowa, by zademonstrować swoje poparcie dla Ukrainy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *