Connect with us

technologia

Starfield i Redfall Bethesdy zostały przesunięte do 2023 r.

Published

on

gwiezdne polenajwiększy nadchodzący tytuł Bethesdy, którego właścicielem jest Microsoft, został przesunięty na pierwszą połowę 2023 roku, według tweeta ze studia. Premiera gry została pierwotnie zaplanowana na 11 listopada 2022 r., w hołdzie dla The Elder Scrolls V: SkyrimData wydania. Nowa gra o eksploracji kosmosu, na temat której Bethesda opublikowała kilka szczegółów (i jak dotąd nie ma z niej żadnych materiałów z rozgrywki), również doczeka się dodatkowego czasu na rozwój RedfallOgłoszona w zeszłym roku strzelanka z wampirami w trybie współpracy z drużyną Arkane.

Obie gry prawdopodobnie zostaną pokazane Nadchodzące gry Bethesdy zostaną ujawnione 12 czerwca, więc to wczesne ogłoszenie prawdopodobnie ma na celu wcześniejsze podniesienie oczekiwań. Mówiąc o ustalaniu oczekiwań, na wypadek gdyby Bethesda coś pokazała Starsze Zwoje VI Jeśli chodzi o nagranie, pamiętaj, że prawdopodobnie minie (niestety) lata od jego pojawienia się na konsolach i PC.

Niewiele gier uniknęło poważnych opóźnień podczas pandemii, ponieważ produkcja i współpraca są trudniejsze, gdy odbywa się w domu, a nie w biurze. W tym momencie prawie można się spodziewać, że wstępna data premiery gry zostanie przesunięta, niezależnie od firmy. Na przykład kontynuacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild został niedawno przesunięty do 2023 r. z planowanej świątecznej premiery.

READ  Google wyłącza aplikację Google Shopping na iOS i Androida
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.