Connect with us

Nauka

Qiagen kupuje 96% polskiego dostawcy enzymów Blirt

Published

on

Qiagen z siedzibą w Holandii (NYSE: QGEN) podpisał umowy nabycia 96% udziałów większościowych w Blirt SA (PSE: BLR), producenta enzymów rekombinowanych dla branży nauk przyrodniczych z siedzibą w Gdańsku. Nie ujawniono żadnych warunków finansowych, ale w wiadomościach akcje Blirta podskoczyły z 485 do 13,00 zł.

Blirt opracowuje, produkuje i sprzedaje ustandaryzowane i spersonalizowane rozwiązania dla białek i enzymów, a także biologii molekularnej…

Ten artykuł jest dostępny dla zarejestrowanych użytkowników, aby kontynuować czytanie, zarejestruj się za darmo. Bezpłatna wersja próbna zapewni ci przez tydzień dostęp do ekskluzywnych zasobów, wywiadów, streszczeń i komentarzy najbystrzejszych umysłów z branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem, zaloguj się. Jeśli Twój okres próbny dobiegł końca, możesz zarejestrować się tutaj.

Wypróbuj zanim kupisz

• Wszystkie nowości, które poruszają igłę w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.
• Ekskluzywne funkcje, podcasty, wywiady, analiza danych i komentarze z naszej globalnej sieci reporterów nauk przyrodniczych.
• Otrzymuj codzienny biuletyn The Pharma Letter, bezpłatnie na zawsze.

zostań subskrybentem

• Nieograniczony dostęp do wiodących w branży wiadomości, komentarzy i analiz dotyczących farmaceutyków i biotechnologii.
• Aktualizacje dotyczące badań klinicznych, konferencji, fuzji i przejęć, licencjonowania, finansowania, przepisów, patentów i praw, nominacji na stanowiska kierownicze, strategii biznesowej i wyników finansowych.
• Codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń farmaceutycznych i biotechnologicznych.
• Szczegółowe comiesięczne briefingi na temat nominacji w Zarządzie i aktualności na temat fuzji i przejęć.
• Wybierz między opłacalnym pakietem rocznym a elastyczną subskrypcją miesięczną.

READ  BlueSignal wykorzystuje technologię przewidywania ruchu opartą na sztucznej inteligencji do globalnej ekspansji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *