Connect with us

Zabawa

Disney+ dodał 7,9 miliona subskrybentów w tym samym kwartale, podczas gdy Netflix stracił 200 000

Published

on

Źródło: Christine Romero-Chan / iMore

Serwis streamingowy Disney+ zdołał dodać do swojej platformy aż 7,9 miliona abonentów w zeszłym kwartale, pokonując oczekiwania Wall Street dotyczące zaledwie 4,5 miliona.

W czasie, gdy Netflix wciąż zmaga się z wiadomością, że w zeszłym kwartale stracił 200 000 subskrybentów, Disney+ pokazuje wszystkim, jak to zrobić. THR donosi, że streamer ma prawie 138 milionów subskrybentów. Jeśli weźmiesz pod uwagę inne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Hulu i ESPN+, Disney zgłosił łącznie ponad 205 milionów subskrybentów CNBC.

Jednak dyrektor finansowy Disney+, Christine McCarthy, wydaje się być chętny do ustalenia oczekiwań, ostrzegając ludzi, że taki wzrost prawdopodobnie nie będzie powtarzalny w nieskończoność.

Dyrektor finansowy Disneya, Christine McCarthy, zasugerowała również, że wzrost liczby abonentów Disney+ może spowolnić w nadchodzących kwartałach. „Warto zauważyć, że mieliśmy lepszą niż oczekiwano pierwszą połowę”, powiedział McCarthy podczas kwartalnej telekonferencji, dodając, że niektóre rynki, które mają zostać uruchomione w trzecim kwartale, znajdują się w Europie Wschodniej, w tym w Polsce, na którą może mieć wpływ wojna. . Jednak silniejsza paleta treści w drugiej połowie roku powinna sprawić, że Disney+ będzie się rozwijał.

To bardziej zła wiadomość dla Netflix. Staje w obliczu stale rosnącej konkurencji, nie tylko ze strony Disney+, ale także Apple TV+ i nie tylko. Rosnąca cena Netflixa z pewnością nie pomaga, chociaż mogą pomóc plany dotyczące poziomu reklam.

Podczas gdy Disney+ jest w rzeczywistości tańszy niż Netflix, okazje takie jak Apple TV+ sprawiają, że wydaje się jeszcze droższe. Wyceniony na zaledwie 4,99 USD miesięcznie i jako część pakietu Apple One, usługa przesyłania strumieniowego Apple jest obecnie z pewnością najlepszą wartością spośród wszystkich konkurentów.

Ekskluzywna zawartość


TV+ logo

AppleTV+

100% ekskluzywna zawartość w cenie filiżanki kawy.

READ  Lewandowski wysyła Polskę na mundial, nie ma Szwecji | rozrywka

TV+ umożliwia oglądanie dobrze wyprodukowanych, wysokobudżetowych programów telewizyjnych znanych reżyserów, w których występują nagradzani aktorzy i aktorki na wszystkich urządzeniach Apple oraz z maksymalnie sześcioma członkami grupy Family Sharing.

Możemy zarobić prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem naszych linków. Ucz się więcej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.