Connect with us

technologia

Oto Google Pixel 8a we wszystkich czterech kolorach

Published

on

Oto Google Pixel 8a we wszystkich czterech kolorach

Wygląda na to, że nadchodzący Pixel 8a firmy Google po prostu nie może przestać przeciekać. Po kilku rzekomych obrazach na żywo, które pokazywały to kilka dni temu, dzisiaj pojawia się nowy wyciek, który pokazuje nam wszystkie cztery dostępne kolory.

Google Pixel 8a w Obsidianie

Nazywają się one Obsydian (czarny), Porcelana (biały), Bay (niebieski) i Mint (całkiem oczywiste). Wszystko to widzieliśmy na innych urządzeniach Pixel – Pixel 8 i Pixel 8 Pro są dostępne w wersji Mint, a ten ostatni ma także wersję Bay.

Google Pixel 8a w stanie idealnym

Źródło tego przecieku twierdzi, że Pixel 8a wreszcie zostanie oficjalnie zaprezentowany na konferencji Google I/O, która odbędzie się 14 maja. Pozostał więc jeszcze ponad miesiąc, co najprawdopodobniej oznacza, że ​​szykują się kolejne przecieki.

Google Pixel 8a w porcelanie

Ogólna konstrukcja Pixela 8a jest podobna do Pixela 8, a tył będzie miał matową teksturę. Oczekuje się, że 8a będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz FHD+ 90 Hz, a na czele stanie własny układ SoC Tensor G3 firmy Google. Mówi się, że Pixel 8a będzie miał baterię o pojemności 4500 mAh, główny aparat 64 MP z tyłu i ultraszerokokątny aparat 13 MP.

Google Pixel 8a w zatoce

Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Pixel 8a będzie dostępny w wyższej cenie niż jego poprzednik i oczywiście będzie oferowany przez Google Fi Wireless w USA – w rzeczywistości operator Google mógł ujawnić sam Pixel 8a w zeszłym tygodniu.

źródło

READ  IPhone może teraz powiedzieć Ci, czy aplikacje Cię szpiegują - więc włącz go
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *