Connect with us

Nauka

SLA Warsaw Club / Restaurant oferuje wszechstronność audio dzięki BlacklineX – rAVe [PUBS]

Published

on

Warszawa, Polska – lipiec 2021. Nowa restauracja w stolicy Polski, Warszawie, została w pełni wyposażona w głośniki z serii Martin Audio BlacklineX.

System dostarczyła firma Phono Media, polski dystrybutor Martin Audio, a zainstalowała firma High Shine, kierowana przez Jakuba Ołdaka, z którym ściśle współpracowali przez wiele lat. Cały projekt AV powstał według specyfikacji projektanta systemów AV Michała Malczyńskiego.

SLA Warsaw znajduje się w samym sercu miasta i łączy w sobie restaurację, dyskotekę (z parkietem tanecznym) oraz koktajl bar. Dlatego potrzebny był potężny system dźwiękowy jako część zaawansowanego rozwiązania AV, które pasowałoby do wielu różnych scenariuszy.

„To niezwykle ciekawa przestrzeń, której wystrój przenosi gości z centrum miasta do serca dżungli” – mówi Phono Media. „Najważniejszym wymaganiem inwestora było to, aby nagłośnienie oferowało najlepszą możliwą jakość i spełniało kilka funkcji: wysokiej jakości podkład muzyczny w dzień i nocą pełne brzmienie disco z wystarczającą ilością basu. Musiało to być rozdzielone równomiernie między wszystkie pomieszczenia – główną przestrzeń przed barem i parkiet taneczny, z całą komunikacją między pokojami. ”

Aby to osiągnąć, Michał Malczyński określił w sumie cztery Blackline X10 i 12 Blackline X8, odpowiednio wzmocnionych subwooferem SX212 i parą subwoofera SX110. Wypełnienia zapewnia sześć Martin Audio ADORN ACP-55T.

Maciej dodał, że BlacklineX jest oczywistym rozwiązaniem, a jego rekomendacja została oparta na zaufaniu i sile relacji z projektantem i integratorem. Dzięki BlacklineX producent wziął klasyczną serię urządzeń przenośnych/klubowych Blackline i przeprojektował ją od podstaw.

Ale projekt miał swoje wyzwania. Ponieważ jest to nowa konstrukcja, z mocnym elementem architektonicznym, należy uważać z rozmieszczeniem wyposażenia tak, aby podnosił estetykę, a nie go niszczył.

Dowód koncepcji został dostarczony w wielkim stylu w weekend 12-13 czerwca, kiedy klub po raz pierwszy otworzył swoje podwoje, aby stworzyć dokładnie taką atmosferę, na jaką czekali operatorzy.
Więcej informacji: https://martin-audio.com

READ  Solanka podziemna Marsa może być dobrym źródłem tlenu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *