SD Eibar – Real Madryt 1-3 w Primera Division w 14. kolejce

SD Eibar bez Damiana Kądziora przegrał w 14. kolejce Primera Division 1: 3 z Realem Madryt. Karim Benzema, strzelec bramki i autor dwóch asyst, dał kolejny pokaz.

Primera Division: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Damiana Kądziora nie było dziś w drużynie gospodarzy. Reprezentant Polski nie miał ostatnio najwyższych ocen w drużynie Eibar, choć dotychczas regularnie zasiadał na ławce.

Początek spotkania oznaczał dla Realu Madryt wysokie i łatwe zwycięstwo. Zwłaszcza, że ​​Karim Benzema szalał na boisku – strzelił gola i dostał asystę w 13 minutach.

Najpierw Francuz dostał podanie za plecami obrońców, zgrabnie zagrał piłkę i posłał prosto do bramki. Później pokazał Luki Modricii świetny drybling na końcu i precyzyjną grę. Chorwat podwyższył wynik do 2-0.

Jednak przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Kike Garcia. Doskonale wykonał rzut karny – Thiabut Courtois nie miał absolutnie nic do powiedzenia.

Chwilę później Benzema oddał drugi strzał w bramkę, ale tym razem sędzia odgwizdał spalonego.

W dogrywce meczu Lucas zakończył Vazquez. A Benzema wykonał drugą asystę – zagrał doskonale z Vazquezem i spokojnie zakończył akcję.

„Kings” mają taką samą liczbę punktów jak liderzy Atletico Madryt, ale Diego Simeone rozegrał dwa mecze mniej. Eibar zajmuje 14 miejsce.

Słuchać!

Jeszcze tego nie widziałeś! Sprawdź nowy serwis sportowy Interia! Wejdź na sport.interia.pl!

SD Eibar – Real Madryt 1-3 (1-2)

Bramkarze: 0-1 Benzema (6.), 0-2 Modric (13.), 1-2 Kike Garcia (28.), 1-3 Vazquez (90 + 2.).

Daniel Carvajal Ramos

43 ’ Anaitz Arbilla Zabala

Raphael Varane

Pedro Bigas Rigo

Sergio Ramos

Kevin Manuel Rodrigues

Ferland mendy

82 ’ Papa Kouly Diop

Luka Modric 13 ’ 72 ’

72 ’ Takashi Inui

Toni Kroos

Eduardo Exposito Jaen

Casemiro

Bryan Gil Salvatierra

Lucas Vázquez Iglesias 90 ’

28 ’ 83 ’ Enrique Garcia Martinez

Rodrygo Silva de Goes72 ’

REZERWACJE

Yoel Rodríguez Oterino

Diego Altube Suarez

Luís Rafael Soares Alves

Andriy Lunin

82 ’ Sergio Alvarez Diaz

Álvaro Odriozola Arzallus

72 ’ Sanchez Gil Pedro Leon