Connect with us

technologia

Jeśli plik kopii zapasowej Cyberpunk 2077 stanie się zbyt duży, może zostać uszkodzony

Published

on

Prawie nie mogę znaleźć się w Internecie, nie widząc innego dziki, zabawnylub wręcz dziwny błąd z Cyberpunk 2077. To błędna gra, a płyta deweloperska Projekt Red została już wydana dwa Poprawki aby spróbować rozwiązać niektóre problemy. Jednak jeden problem, który się pojawia, wcale nie jest zabawny: niektórzy gracze zgłaszają, że ich Cyberpunk 2077 Pliki kopii zapasowych są uszkadzane, gdy przekraczają określony rozmiar (o Eurogamer).

Jeżeli twój Cyberpunk 2077 Zapis jest uszkodzony. Najwyraźniej podczas próby wczytania gry zobaczysz komunikat: „Zapisane dane są uszkodzone i nie można ich wczytać”. Tak to wygląda:

Monit, który pojawia się w przypadku uszkodzenia, zapisuje plik Cyberpunk 2077.
Obrazek: Dokument pomocy GOG.com

Chociaż nie jest jasne, co może spowodować uszkodzenie plików kopii zapasowych, wydaje się, że może się to zdarzyć, gdy rozmiar pamięci osiągnie 8 MB. Ten próg 8 MB zostanie przekroczony, jeśli plik kopii zapasowej dla Redditor został uszkodzony. w swoich testach. Na forach CD Projekt Red jest też kilka osób raportowanie Plik jej 8 MB + pliki kopii zapasowej są uszkodzone.

Można go znaleźć w dokumencie pomocy GOG.com z prośbą o uszkodzony zapis CD Projekt Red tak mówi „Niestety pamięć jest uszkodzona i nie można jej odzyskać”. Aby nie widzieć monitu, firma zaleca używanie starszego magazynu i „przechowywanie mniejszej ilości przedmiotów i materiałów rzemieślniczych”.

Teoretycznie, jeśli twój Cyberpunk 2077 Plik kopii zapasowej jest większy niż 8 MB. Zainwestowałeś w grę dziesiątki godzin i zebrałeś dużo przedmiotów. Kiedy miałem uszkodzony zapis częściowo z powodu nagrania zbyt dużej ilości rzeczy (to znaczy w grze zaśmiecone Wiem, że byłbym bardzo rozczarowany.

CD Projekt Red twierdzi, że limit rozmiaru przechowywania plików “może zostać zwiększony w jednej z przyszłych poprawek” w dokumencie pomocy GOG.com. Jednak nawet jeśli nastąpi ten wzrost, obecnie uszkodzone pliki kopii zapasowych pozostaną w ten sposób, mówi dokument. Jeśli ty Poznaj uszkodzone magazyny, moderator w CD Projekt Reds oficjalnie Cyberpunk 2077 Fora zaproponował kilka sugestii dotyczących ładowania sklepów kopii zapasowych, które możesz wypróbować.

Studio obiecał dwie główne poprawki do wydania Cyberpunk 2077 w przyszłym roku: jeden w styczniu i jeden w lutym. Firma może wprowadzić zmiany w tych poprawkach, aby zapobiec uszkodzeniu plików. CD Projekt Red nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz od Krawędź.

READ  Oferty Amazon na Czarny piątek: Echo, Kindle, Fire TV i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *