Connect with us

Sport

Rachel Ball: Mogłabym wyeliminować Shannon Courtenay

Published

on

Rachel Ball powiedziała, że ​​mogłaby wyeliminować Shannona Courtenaya, gdyby ta dwójka walczyła o WBA w wadze koguciej w rewanżu tego lata.

Courtenay miała niepokonany rekord, dopóki nie uderzyła w Ball w sierpniu zeszłego roku w ramach serii Matchroom Fight Camp Eddiego Hearn’a. Piłka przeszła walkę z Covid-19 i jest teraz gotowa do walki w styczniu o zdobycie pasa WBA. Ball ostrzegł, że Shannon Courtenay może ponownie trafić na duży ekran, jeśli odnowi swoją ognistą rywalizację w rewanżu o pas wagi koguciej WBA tego lata.

„W stu procentach będzie miała lepszą Rachel Ball” Ball powiedział Sky Sports. „Za każdym razem jestem coraz lepszy. Byłem w piekle i wróciłem, a psychicznie jestem silniejszy niż kiedykolwiek. Nie ma nic gorszego niż to, z czym miałem do czynienia w ostatnich trzech latach. mam – i pół miesiąca Oczywiście, że tak [drop Courtenay again]. Nie zapominaj, że bitwa toczyła się o dziewięć kamieni, jeden [pound]. Następna walka odbędzie się o szóstej rano, a rozkład ciężaru będzie miał dużo większy wpływ na Shannon niż na mnie, ponieważ jest znacznie mniejszy ode mnie, więc spodziewam się, że zrobię to ponownie.

„Moi trenerzy naprawdę w to wierzą [I can stop her]. Nie wychodzę tam, mówiąc, że jestem wielkim dilerem nokautowym, ale powaliłem dziewczyny i jestem pewien, że zrobię to ponownie.

Ball zapytał, czy Courtenay jest zawodnikiem światowej klasy.

„Cóż, to musi być zdeterminowane, kiedy z nią walczę, prawda,” powiedział Ball. „Shannon musi oczywiście dbać o siebie. [Katharina] Thanderz i ludzie powiedzieli, że to wątpliwa decyzja. Ale wiesz co? Po prostu kontynuowałem swoje życie i ruszyłem dalej. Myślę, że nadal jest tą samą wojowniczką. Kiedy zobaczyłem, jak walczą w grudniu, nie zauważyłem żadnej zmiany. Może przetoczyła je bez głowy, ale jej przeciwnik nie jest o kilka cali wyższy od niej. Walczyła z Ebanie inaczej niż ja. Bardziej używała pchania, co musiała.

READ  Brutal Iga Świątek pokonuje Darię Kasatkinę i awansuje do finału French Open

„Ten sposób walki nie zadziałałby zbyt dobrze przeciwko mnie. Pod tym względem dostosowała się do swojego przeciwnika, ale czuję, że kiedy walczyłem z nią w sierpniu, a potem w listopadzie, widziałem i myślę, że wszyscy inni widzieli wyraźne różnica w sposobie walki. Ciężko pracowałem nad moimi umiejętnościami technicznymi, ale zobaczymy, co wniesie do stołu, gdy ją zobaczę ”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.