Connect with us

technologia

Samsung One UI 2.5 Update Tracker: urządzenia otrzymane do tej pory

Published

on

Nowe aktualizacje zostaną dodane na końcu tej historii.

Oryginalna historia (opublikowana 22 sierpnia 2020) jest następująca:

Podczas ostatniej imprezy UNPACKED Samsung przedstawił Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra. Wydaje się, że firma poszła na wiele kompromisów ze standardowym Note 20, co skłoniło wielu entuzjastów do odpisania urządzenia jako niedopuszczalnego. Z drugiej strony Note 20 Ultra ma wiele do zaoferowania.

Samsung również nas wszystkich zaskoczył ogłosić dla których firma dostarcza obecnie do 3 aktualizacji systemu operacyjnego niektóre z jego urządzeń. Jest to bardzo potrzebna zmiana, którą powinni zastosować również inni producenci OEM systemu Android. Mimo to firma pokazała również funkcje związane z nową skórą.

Samsung Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra mają preinstalowany interfejs One UI 2.5. Ta nowa skórka nie wprowadza żadnych znaczących zmian ani ulepszeń. Zamiast tego oferuje kilka nowych funkcji, takich jak możliwość bezprzewodowego uruchamiania Samsung Dex na zewnętrznym wyświetlaczu, a także inne przydatne dodatki.

Oczywiście nie wszystkie telefony Samsung otrzymają aktualizację One UI 2.5. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy już listę możliwych urządzeń autoryzowany do jednego interfejsu użytkownika 2.5. Na szczęście wiele urządzeń wprowadzonych na rynek w zeszłym roku wydaje się mieć nową skórkę.

Skórka One UI 2.5 jest oparta na samym systemie Android 10. Z tego powodu kilka istniejących urządzeń jest autoryzowanych do aktualizacji. W rzeczywistości aktualizacja One UI 2.5 została już wdrożona dla urządzeń z serii Samsung Galaxy S20. Obecnie użytkownicy są w NAS i Europa zdobyć.

Podobnie jak w przypadku innych poprzednich aktualizacji systemu, skóra One UI 2.5 nie jest współdzielona dla wszystkich urządzeń w tym samym czasie. Ponadto dostępność aktualizacji różni się w zależności od regionu. Dlatego obserwowanie wdrożenia może stać się problemem dla użytkowników.

Samsung Galaxy Z Flip

A jak regularnie wiedzą czytelnicy PiunikaWeb, bardzo ułatwiamy śledzenie aktualizacji dzięki naszym specjalnym modułom śledzenia aktualizacji. W tym artykule będziemy śledzić wszystkie urządzenia Samsung Galaxy, które otrzymały aktualizację One UI 2.5 opartą na systemie Android 10.

************************************************ ******** ****************************************** *
Stół, który tu był, został przeniesiony na koniec historii.
************************************************ ******** ****************************************** *

Podobnie jak w przypadku aktualizacji One UI 2.1, Samsung nie wyda aktualizacji beta, dopóki aktualizacja nie zostanie udostępniona użytkownikom w ogóle. Jeśli firma zdecyduje się wypuścić nową skórkę na urządzenie, będzie ona w stabilnej formie.

W chwili pisania tego tekstu wydaje się, że tylko seria Galaxy S20 zapakowała aktualizację, jak wspomniano powyżej. Seria Galaxy S10 i seria Note 10 mogą jako następne otrzymać aktualizację jako Pojawiły się wersje testowe. Jednak zaglądaj do PiunikaWeb, aby dowiedzieć się, kiedy aktualizacja jest gotowa dla twojego konkretnego urządzenia.

READ  CD Projekt wypuszcza łatkę cyberpunkową, aby odzyskać zaufanie

Aktualizacja 1 (24 sierpnia)

Zgodnie z oczekiwaniami Samsung udostępnił aktualizację One UI 2.5 z sierpniową poprawką bezpieczeństwa dla serii Galaxy S20 i Galaxy Z Flip. Aktualizacja trafia obecnie na odblokowaną wersję urządzeń w USA z numerem kompilacji BTGE i waży 1157,90 MB.

Właściciele serii EE Samsung Galaxy S20 informują teraz, że aktualizacja One UI 2.5 jest wprowadzana w Wielkiej Brytanii. Jednak EE UK nie opublikowało jeszcze oficjalnego ogłoszenia dotyczącego uruchomienia aktualizacji One UI 2.5 opartej na systemie Android 10. Więcej informacji znajdziesz w Tutaj.

Aktualizacja 2 (25 sierpnia)

Samsung rozpoczął teraz wdrażanie aktualizacji One UI 2.5 dla serii Galaxy S20 w Korei Południowej i Indiach. Aktualizacja zostanie wysłana bezprzewodowo, a użytkownicy powinni wkrótce rozpocząć aktualizację, jeśli jeszcze tego nie zrobili. Zobacz całą historię Tutaj.

Aktualizacja One UI 2.5 jest już dostępna w serii Galaxy S20 w RPA. Aktualizacja zostanie wydana z numerem kompilacji BTH5 i przyniesie poprawkę zabezpieczeń na sierpień 2020 r. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Tutaj.

Aktualizacja One UI 2.5 firmy Samsung umożliwia użytkownikom bezprzewodowe korzystanie z funkcji Samsung DeX w telewizorach Smart TV. Problem polega jednak na tym, że działa tylko z inteligentnymi telewizorami obsługującymi dublowanie ekranu telefonu. Firma zaleca również korzystanie z tej funkcji w telewizorach wprowadzonych w 2019 roku lub później. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj Tutaj.

Aktualizacja 3 (26 sierpnia)

Użytkownicy serii Samsung Galaxy S20 w Kanadzie otrzymają teraz nową aktualizację One UI 2.5 na swoich urządzeniach. Wygląda na to, że aktualizacja jest wdrażana na odblokowanych jednostkach z logo Carrier. Więcej informacji znajdziesz w Tutaj.

Wydaje się również, że aktualizacja jest teraz dostępna w Australii dla obsady S20. Niektórzy użytkownicy skontaktowali się z Redditem, aby potwierdzić nadejście aktualizacji One UI 2.5 dla modeli odblokowanych i oznaczonych marką przewoźnika. Więcej informacji znajdziesz w Tutaj.

Aktualizacja 4 (28 sierpnia)

Niedawno firma Samsung rozpoczęła wdrażanie najnowszej aktualizacji One UI 2.5 w wielu regionach. Dowiedzieliśmy się od użytkownika Reddit, że aktualizacja jest już dostępna w Nowej Zelandii i we Włoszech. Więcej informacji znajdziesz w Tutaj.

Samsung zaczął teraz rozpowszechniać aktualizację One UI 2.5 w Indonezji i Meksyku. Użytkownik z Indonezji opublikował na Twitterze zrzut ekranu z aktualizacją Galaxy S20. SamMobile poinformował, że aktualizacja jest również dostępna w Meksyku. Przeczytaj całą historię Tutaj.

Chociaż właśnie poinformowaliśmy, że urządzenia Galaxy S20 w Indonezji, Meksyku, Nowej Zelandii i we Włoszech otrzymały aktualizację interfejsu użytkownika 2.5, należy się tutaj spodziewać dalszego rozwoju. Seria Galaxy S20 otrzyma aktualizację interfejsu użytkownika 2.5 dla Three, Vodafone i O2 w Wielkiej Brytanii. Aktualizacja jest również dostępna w Niemczech. Zobacz pełną relację Tutaj.

READ  Electricite de France: EDF potwierdza rolę nowego rozwoju energetyki jądrowej w swoim zaangażowaniu we wspieranie globalnego przejścia na energię do zera netto i ogłasza podpisanie kilku umów o współpracy przemysłowej podczas Światowej Wystawy Jądrowej.

Odblokowane warianty Galaxy S20 Ultra 5G i Galaxy S20 + oprócz One UI 2.5 otrzymały aktualizację opartą na systemie Android 10. Niektórzy użytkownicy powiedzieli Reddit, że aktualizacja jest już dostępna do pobrania. Aby uzyskać szczegółowe informacje, kliknij Tutaj.

Aktualizacja 5 (29 sierpnia)

Samsung jest na dobrej drodze do wprowadzenia aktualizacji One UI 2.5 dla serii Galaxy S20 we wszystkich regionach. Najnowszym urządzeniem, które otrzyma tę aktualizację, jest Sprint Samsung Galaxy S20 Ultra w USA. Aktualizacja następuje wkrótce po uaktualnieniu serii Galaxy S20 do Verizon, a T-Mobile do One UI 2.5. Cała historia, głowa Tutaj.

Aktualizacja 6 (31 sierpnia)

IST: 14:20: Według TizenhelpSamsung pracuje obecnie nad odchudzoną wersją One UI 2.5, która wkrótce będzie dostępna dla Galaxy Note 9, Galaxy S9 i Galaxy S9 +. Przedstawiciel Samsunga w Korei powiedział, że z powodu przestarzałego sprzętu serii Galaxy Note 9 i Galaxy S9 nie wszystkie funkcje i funkcje będą działać zgodnie z przeznaczeniem.

Poinformowano również, że Samsung pominie fazę testów beta aktualizacji i wyda w pełni stabilną wersję okrojonego One UI 2.5 dla urządzeń po zakończeniu fazy testowej.

Aktualizacja 7 (3 września)

IST: 12:00: Samsung rozpoczął teraz wdrażanie aktualizacji One UI 2.5 dla serii Galaxy S10. Aktualizacja jest dostarczana z wersjami oprogramowania G973FXXU8DTH7, G975FXXU8DTH7 i G970FXXU8DTH7 dla Galaxy S10, Galaxy S10 + i Galaxy S10e. Początkowo zostanie wprowadzony w Niemczech, a wkrótce będzie dostępny w innych regionach. Przeczytaj całą historię Tutaj.

IST: 18:05: Samsung Galaxy Note 10 Lite to kolejne urządzenie, które otrzymało aktualizację One UI 2.5, choć dla ograniczonej liczby użytkowników w Hiszpanii. Oczekuje się, że aktualizacja zostanie udostępniona w innych regionach w najbliższych dniach.

IST: 21:42: Galaxy Note 10 i Note 10+ otrzymują teraz aktualizację One UI 2.5 w Niemczech. Ponadto aktualizacja zostanie również przeniesiona na Galaxy Note 10+ 5G oraz Galaxy Note 10 Lite w Szwajcarii i Hiszpanii. Więcej szczegółów Tutaj.

Aktualizacja 8 (4 września)

IST: 15:47: Użytkownik wykonał zrzut ekranu czatu WhatsApp losowego użytkownika, który chciał poznać stan aktualizacji One UI 2.5 na swoim urządzeniu Galaxy A50 do Reddit. Oficjalna infolinia Samsunga ogłosiła, że ​​aktualizacja powinna pojawić się pod koniec września. Zobacz wszystkie szczegóły Tutaj.

READ  Polska organizacja szkoli pracowników Aspergera do pracy w IT

Aktualizacja 9 (5 września)

IST: 11:50: Samsung Galaxy S10 Lite otrzymuje teraz aktualizację One UI 2.5 w wersji G770FXXU3CTH4 w Hiszpanii. Mimo to brakuje niektórych funkcji, takich jak bezprzewodowa funkcja DeX i niektóre funkcje aparatu. Zobacz całą historię Tutaj.

Aktualizacja 10 (7 września)

IST: 12:30: Wygląda na to, że długo oczekiwana aktualizacja One UI 2.5 (oparta na Androidzie 10) ma wylądować na urządzeniach Galaxy Note 9. głowa Tutaj po więcej szczegółów.

IST: 13:15: Po zainstalowaniu aktualizacji One UI 2.5 użytkownicy Samsunga Galaxy S20 mieli problemy ze śledzeniem GPS, gdzie urządzenie nie śledziło dobrze ruchu. Możesz przeczytać całą historię Tutaj.

==================================================== ==

Poniższa tabela będzie regularnie aktualizowana, gdy tylko aktualizacja będzie dostępna dla jednego z wymienionych urządzeń.

Urządzenie / kraj Korea Południowa Stany Zjednoczone Zjednoczone Królestwo Niemcy Indie Reszta Europy Kanada
Samsung Galaxy S9 Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Samsung Galaxy S9 + Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Samsung Galaxy S10 Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wydany Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Samsung Galaxy S10 + Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wydany Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Samsung Galaxy S10e Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wydany Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Urządzenie / kraj Korea Południowa Stany Zjednoczone Zjednoczone Królestwo Niemcy Indie Reszta Europy Kanada
Samsung Galaxy Note 10 Lite Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Opublikowano (Hiszpania) Wkrótce
Samsung Galaxy Note 10 Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wydany Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Samsung Galaxy Note 10+ Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wydany Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Samsung Galaxy Note 10+ 5G Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Opublikowano (Szwajcaria) Wkrótce
Samsung Galaxy A50 Wkrótce Prawdopodobnie do końca września Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce
Urządzenie / kraj Korea Południowa Stany Zjednoczone Zjednoczone Królestwo Niemcy Indie Reszta Europy Kanada
Samsung Galaxy S10 Lite Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Wkrótce Opublikowano (Hiszpania) Wkrótce

Styl>

PiunikaWeb zaczynał jako portal poświęcony wyłącznie technologiom śledczym, z naciskiem na „przełomowe” lub „ekskluzywne” wiadomości. W krótkim czasie nasze historie zostały przejęte przez Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wielu innych. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? głowa Tutaj.

Chcesz pracować dla PiunikaWeb? Będziesz chciał wiedzieć Zatrudniamy.

Dwayne Cubbins

Interesowałem się technologią odkąd pamiętam. Byłem entuzjastą Windows Phone. Kiedy nie piszę o technologii, siedzę na kanapie i gram z moim zespołem. Och, gram też na gitarze i perkusji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *