Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Samochody w Mapach Google, które reprezentują Polskę. Wiemy, które miasta zamierzasz odwiedzić! Sprawdź LISTĘ. Pojawi się aktualizacja Street View

Published

on

Google Cars pokazuje Polskę – wiemy, które miasta odwiedzić! Robią zdjęcia do nowej aktualizacji popularnych map. Od marca do października 2021 roku samochody Google będą jeździć po drogach niemal całej Polski, w tym województwa. Śląsk. Na Śląsku odwiedzają m.in.Belsko – Biaa, Betum, Chorzov, Chostochowa, Dubrua Gornica, Gliwice, Katowice, Roda Aluska, Ribnick, Sosnwick, Tychy, Zabrzei, Gaurzno, Gasterzobi-Zdrjovice, Gawarzno, Gasterzobi-Zasterjobi. Więc skończyłeś aktualizować swoje zdjęcia miasta w Street View! Które miasta odwiedzisz? Poniżej znajduje się szczegółowa lista.

Zobaczcie wcześniej, jakie samochody Google kupiły do ​​tej pory w naszym kraju i za granicą. Internetowe trolle, pijani imprezowicze i wszelkiego rodzaju dziwne rzeczy przemknęły przez czujne oczy wujka Google’a. Dowiedz się, co znaleźć, spacerując po wirtualnych ulicach. Kliknij „Wyświetl galerię zdjęć”.

Obejrzyj program(141 zdjęć)

Samochody Google jeżdżą po polskich miastach

Wkrótce Google zaktualizuje zdjęcia Street View w kilkudziesięciu miastach w hrabstwie. Śląsk – zobaczymy nasze województwo jak w 2021 roku! Samochody Google z charakterystyczną kamerą 360 stopni na dachu jeżdżą po kilkunastu miastach dzielnicy. Śląsk – Od marca 2021 do października 2021.

Samochód Google jest w hrabstwie od marca. Śląsk znajduje się w następujących miastach (jego loty uzależnione są m.in. od pogody): Bilsko-Biawa, Baitum, Chorzov, Częstochowa, Diproa Gornikza, Gliwice, Katowice, Roda Aleska, Rybnik, Sosnowiec, Tichy, Zaberzi, Gaurzno, Jästerzope-Zdróy, Mesofiskovice, Semlovitsky

Jednak Google nie tylko robi nowe zdjęcia na prowincji. Śląsk. W wielu miejscach w Polsce trwa modernizacja. W jakich miastach można znaleźć Google Cars? Lista miast i dat znajduje się poniżej.

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji w Mapach Google. Dzięki niemu można faktycznie podróżować po świecie i oglądać miejsca na panoramach (prawie całą kulę). To są widoki na poziomie ulicy. Ta funkcja była dostępna od 25 maja 2007 r. I pierwotnie była dostępna tylko w pięciu miastach w Stanach Zjednoczonych. Street View obejmuje teraz cały świat.

READ  Poza³ Lewicy chce, aby Kościół przekazał 100 mln zł na walkę z epidemią. List ma trafić do Papieża

Obejrzyj program
(133 zdjęcia)

Samochody Google jeżdżą teraz w miastach powiatowych. Śląsk! stają się …

Wideo

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *