Connect with us

technologia

Rozpoczęcie operacji Yappening II | aureola

Published

on

Rozpoczęcie operacji Yappening II | aureola

Skończył się prymat człowieczeństwa. Wiek Unggoya, reż PRAWDA Nadeszła zrzędliwa wielkość, ogłoszona wydaniem The Yappening II – sponsorowanego przez Glibnub!

Ta nowa operacja niesie ze sobą hojne korzyści w postaci nowych nagród za personalizację w stylu Grunta oraz nowej mapy stworzonej w Halo Nieskończone’s Forge, playlista Gruntpocalypse i nie tylko.

PRZEJŚCIE OPERACYJNE YAPPENING II

„Wiesz, wy, demony, moglibyście się wiele nauczyć od Unggoya! Jedną z rzeczy, które musisz zrobić lepiej, jest dobry wygląd. Więc Yapyap sam stworzył nową, fajną zbroję tylko dla Ciebie. Rzecz w tym, że wrzuciłem go do tej kałuży kwasu, więc… musisz tam wskoczyć i go wyłowić.

Przepustka Operacyjna Yappening II oferuje 20 poziomów bezpłatnych nagród za personalizację, które przemienią Twojego ponaddwumetrowego superżołnierza w boga wśród chrząknięć.

Rozszerz swoją przepustkę operacji o PD w meczu i ukończenie wyzwań oraz odblokuj nowe zbroje, powłoki, znaczniki broni, emblematy i tabliczki znamionowe oraz wizjery, aby zwiększyć możliwości personalizacji.

Inne opcje premium Operation Pass obejmują:

 • 500 Kredytów sprawia, że ​​Przepustka Operacji jest trwała (nie wygasa), zapewnia dodatkowe PD w oknie na żywo Operacji, dodatkowe miejsce na Wyzwanie, gdy posiadana jest Przepustka, oraz ekskluzywny element do personalizacji.
 • 2000 Kredytów natychmiast odblokowuje wszystkie 20 poziomów Przepustki Operacyjnej po zakupie i obejmuje ekskluzywny dodatkowy przedmiot do personalizacji.

Dodatkowym przedmiotem w Przepustce Operacji Premium dla The Yappening II jest Złota Broń Glibnuba.

Halo Infinite obraz trzech Spartan trzymających broń z powłoką złotej broni Glibnuba

UWAGA: Glibnub wysłał list do wszystkich, w którym zwrócił uwagę, że kolor tych powłok broni „bardziej przypomina mi brąz lub pomarańcz”. Odebrano im przywileje Grunta i zmuszeni są spędzić godzinę w kopalniach kwasu, próbując zrozumieć swoje błędne postępowanie.

NOWA MAPA: KOROZJA

„Czy zauważyłeś, że dużo kręcimy w rafineriach, fabrykach i dużych pudełkach? Dlaczego ludzie nie mogą przynajmniej uczynić pudełek zabawniejszymi – zrobić je okrągłymi, a nie kwadratowymi? Wyobraź sobie całą masę ludzi biegających po okolicy, próbujących zapobiec ucieczce pudełek! Idealny do ćwiczeń w strzelaniu do Unggoyów!”

Halo Nieskończony obraz Spartan walczących na mapie Korozja

Corrosion to nowa mapa areny, której akcja rozgrywa się w opuszczonej rafinerii minerałów na rozległych pustyniach Zeta Halo Halo Nieskończonekuźnia.

READ  Wrogowie: sztuczna inteligencja, efekty wizualne i ich ścieżki łączenia

Podczas potyczek pieszych uważaj pod nogi, bo nawet zbroja Mjölnira nie będzie w stanie cię długo chronić, jeśli zapuścisz się do wrzących, zielonych dołów kwasowych otaczających to miejsce.

Korozja zacznie działać w trzecim tygodniu operacji dzięki dostosowanej do potrzeb playlisty działającej całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu będziesz mógł pluskać się i zmoczyć stopy dla przyjemności Glibnuba (na własne ryzyko).

PLAYLISTA GRUNTPOCALYPSE

„Czterech z was przeciwko tysiącowi z nas? Pewno Tym razem musimy wygrać!”

Obraz Halo Infinite z trybu Gruntpocalypse przedstawiający Spartan walczących z Gruntami

Wraz z The Yappening II, Firefight: King of the Hill ewoluuje w ostateczną formę: Gruntpocalypse!

Przez kolejne dwa tygodnie (od 3 do 16 kwietnia) zawsze będzie to Grunts. Czaszki są gwarantowane w każdej rundzie, dostępna jest również wersja Fiesta, która oferuje losowe wyposażenie przy każdym spawnowaniu – więc przygotuj się, aby jutro wskoczyć do playlisty Gruntpocalypse i zmierzyć się z tym najmocniejsze najbardziej odważny liczebnie przewyższającą armię w galaktyce.

NAGRODY ZA SPRZĘT HALO: KOŁNIERZ DO ŁĄCZENIA

Obraz przypinki z nagrodą za sprzęt Yapping Halo

Glibnub otrzymał polecenie obsypania cię Grunty Gifts, aby zademonstrować twoją lojalność wobec wielkiego Yapyapa i uczcić ukończenie The Yappening II nową nagrodą w postaci sprzętu Halo!

Podobnie jak przypinki oferowane w Sezonie 3, przypince Yapping z limitowanej edycji towarzyszą dodatkowe naszywki dla Operations Spirit of Fire i Cyber ​​​​Showdown III.

Gracze, którzy ukończą jedną z trzech przepustek operacji dla Spirit of Fire, Cyber ​​​​Showdown III lub The Yappening II, uzyskają dostęp do nagrody. Kwalifikujący się gracze automatycznie otrzymają kod w powiadomieniach o punktach trasy.

KUPUJ I NAJLEPSZA NAGRODA

Idź do sklepu Halo Nieskończone a znajdziesz pakiet Tokens of Balaho. Cały dochód trafia do wygnańców na Zeta Halo po tym, jak Master Chief zabija Escharuma i kilku innych ludzi…

READ  Thermacell wprowadza na rynek LIV, swój pierwszy inteligentny system odstraszający komary
 • Hełm Dokkaebi
 • Mocowanie do kasku AweSpex
 • Opancerzone ramiona świecące
 • Zachowaj mocowanie klatki piersiowej do płyty oddechowej
 • Mocowanie biodrowe Fidget Keepawake
 • Rękawiczki z małpią łapą
 • Potencjalna powłoka pancerza zysku
 • Hełm Taskmastera
 • Mocowanie do kasku Blue Cornet
 • Naramienniki z błękitnej stali
 • Dodatek do klatki piersiowej Bluesteel Heartplate
 • Mocowanie biodrowe Bluesteel Riprail
 • Rękawiczki Bluesteel
 • Powłoka pancerna Cerulean Expression
 • Wściekły model broni SPNKr
 • Powłoka pistoletu Salvage Rights
 • Skutek śmierci w wyniku samozapłonu
 • Zestaw efektów mitycznego rytmu i ruiny.
 • Żetony efektów zbroi Balaho
Halo Infinite obraz pakietu Balaho

Ukończ wszystkie swoje wyzwania w tym tygodniu, aby odblokować darmową ostateczną nagrodę: przystawkę biodrową Scav Patch. Um… dzięki, Glibnub.

Obraz nagrody ostatecznej naszywki Halo Infinite Scav

Przez wiele lat walczyłeś z Unggoyami, ale teraz nadszedł czas, aby się ogarnąć i stać się jednym z nich.

Yapping II jest dzisiaj transmitowany na żywo. Rozpocznij pracę nad przepustką operacji, aby zdobyć nową, fantazyjną zbroję i nagrody w sprzęcie Halo oraz przygotuj się na nadejście playlisty Corrosion i Gruntpocalypse!

MATERIAŁY PRASOWE

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *