Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Robert Lewandowski MVP Ligi Mistrzów? „Moe poprowadzi Bayern do trofeum Pique Nona”.

Published

on

Robert Lewandowski MVP Ligi Mistrzów?  „Moe poprowadzi Bayern do trofeum Pique Nona”.

Pandemia koronawirusa zrobił to Liga Mistrzów UEFA zwraca w zmienionej formule. Po kilkumiesięcznej przerwie zawodnicy ponownie zagrają w prestiżowych rozgrywkach. W dniach 7 i 8 sierpnia odbędą się cztery mecze 1/8 finału, a na „Finał 8” zaplanowano na 12-23 sierpnia w Portugalii, od fazy ćwierćfinałowej, gdzie tylko jeden mecz będzie decydujący dla awans do następnej rundy.

Według ekspertów Eurosportu Bayern jest faworytem Ligi Mistrzów. „W obliczu wielkiej szansy na sukces”

Eksperci ze stacji Eurosportu, Simone Pace z oddziału włoskiego oraz Vincent Bregevin z oddziału francuskiego, podjęli próbę wyłonienia faworyta tegorocznej edycji LM, a także postanowili wskazać, kto ma największe szanse zostać najlepszym graczem turnieju.

Obejrzyj wideo
Święcicki: Robert Lewandowski siedzi już przy tym samym stole co Leo Messi

– Mecze czasu pandemii COVID-19 pokazały, że jest faworytem Bavaria Monachium. Drużyna prowadzona przez Hansa-Dietera Flicka wygrała wszystkie 11 oficjalnych meczów, triumfowała w Bundeslidze i zdobyła Puchar Niemiec – powiedział cytowany przez portal Simone Pace. eurosport.tvn24.pl.

Bayern ma tak niezwykłego napastnika jak Robert Lewandowskiego, jest bardzo solidny i ma wszechstronnych graczy (Joshua Kimmich, Alphonso Davies i Javi Martinez). W 2013 roku wygrali Ligę Mistrzów i znów będą mieli przed sobą wielką szansę na sukces – dodał włoski dziennikarz.

Z drugiej strony Vincent Bregevin podziela zdanie Pace’a. Bayern wygląda na prawdziwego faworyta. Nadal muszą wyeliminować Chelsea, ale naprawdę mają wszystko w swoich rękach. To doświadczony zespół, który na pewno wie, jak wygrać pojedynczy turniej. Przede wszystkim pokazali, że jako drużyna prezentują większą wartość w obronie i ofensywie niż reszta stawki – powiedział belgijski ekspert.

Eksperci Eurosportu wybierają Lewandowskiego na MVP Ligi Mistrzów. „Zdobyłeś specjalną motywację”

Robert Lewandowski strzelił 11 goli w sezonie Ligi Mistrzów 2019/20. Obaj dziennikarze uważają Polaka za głównego faworyta do zostania najlepszym graczem aktualnej edycji turnieju. Byłoby zbrodnią sportową nie wspominając tutaj o Leo Messim i Cristiano Ronaldo, ale możemy się też spodziewać co najmniej dwóch innych kandydatów do nagrody MVP. Robert Lewandowski przeżywa najlepszy sezon w swojej karierze (51 goli we wszystkich rozgrywkach przeciwko Bayernowi) i zdobył tytuł króla strzelców Bundesligi z 34 golami, powiedział Pace.

READ  Migranci uratowani z bagien na granicy polsko-białoruskiej wraz ze wzrostem liczby

– Lewandowski z Bayernu wyraźnie dominuje w tym sezonie i nie wykazuje oznak pogorszenia po wznowieniu Bundesligi. Jest w silnym zespole i ma wsparcie w pełnej linii ataku. […] „Lewy” był królem strzelców Ligi Mistrzów już przed pandemią, a teraz zyskał szczególny bodziec, aby skończyć pracę jako lider prestiżowej klasyfikacji. Może doprowadzić Bayern do trofeum. To byłoby zasłużone zwieńczenie jego niesamowitego sezonu. Szkoda, że ​​„Złota Piłka” nie zostanie przyznana pod koniec roku – podsumował Bregevin.

Przeczytaj także:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *