Connect with us

technologia

Recenzja mini zestawu Dazzle Dry Nail Polish

Published

on

Każdy oferowany przez nas produkt został niezależnie wybrany i sprawdzony przez naszą redakcję. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą dołączonych linków, możemy otrzymać prowizje.

Kiedyś robiłam paznokcie przynajmniej raz w tygodniu, jeśli nie co kilka dni. Potem, drodzy czytelnicy, miałam szczeniaka, a każda chwila poświęcona na malowanie i suszenie paznokci znikała – szybko. Kiedy nie bawię się w przeciąganie liny, zmuszam go, aby co dwie godziny chodził na spacer w uprzęży, szorowałem ręce po naprawieniu „wypadku”, albo staram się powstrzymać skubanie lub żucie mebli. Krótko mówiąc, moje wcześniej wypielęgnowane palce oficjalnie zamieniły się w suche, bezbarwne bałagany, jestem prawie pewna Franklin, mój portugalski pies wodny, myśli, że jest zabawką do gryzienia.

Nie zrozum mnie źle: przywitanie Franklina w naszej rodzinie wychowało mnie daleko więcej radości niż jakikolwiek majsterkowicz może być kiedykolwiek. Ale skłamałabym, gdybym nie przyznała, że ​​przegapiłam cotygodniową praktykę samoopieki, nie mówiąc już o tym, że absolutnie nienawidzę patrzeć na swoje naturalne paznokcie. (Chociaż innym razem to niepewność.) I kiedy próbowałem wcisnąć w niego tu i tam mani, nie mogłem znaleźć czasu, jaki zajęło mi skuteczne wysuszenie paznokci, zanim Franklin pomachał. (Powiązane: Jak uzyskać manicure wysokiej jakości w domu)

Jednak dopóki nie spróbuję Mini zestaw Dazzle Drys (Kup to, 35 USD, amazonka.pl), czteroetapowy system, który obiecuje idealnie wypolerowane (i utwardzone!) paznokcie w zaledwie kilka minut. I to nie tylko śpiewająco, ale także bez użycia potencjalnie szkodliwych chemikaliów, takich jak toluen, formaldehyd, żywica formaldehydowa (między innymi) czy wentylatorów, oświetlenia czy suszarek. Brzmi jak mrzonka? Też tak myślałam, zwłaszcza jako wierna fanka innych marek lakierów do paznokci. Ale po wykonaniu czterech łatwych kroków z zestawu, oficjalnie przeszedłem od sceptyka do sprzedaży.

READ  UE musi kontrolować stosunki z „niedemokratycznymi” sąsiadami, mówi premier - The First News

Wszyscy Zestaw Dazzle Dry Mini zawiera również bazę, top oraz farbę w miniaturowym rozmiarze (kolor do wyboru spośród 150 opcji marki) Przygotowanie paznokci Dazzle Dryusuwający z płytki paznokcia olejki i balsamy przed malowaniem oraz Animowaćprzywraca konsystencję warstwy nawierzchniowej i lakieru, gdy stają się gęste pod wpływem powietrza. I chociaż możesz kupić te komponenty (a także więcej odcieni) indywidualnie (a więc w każdym przypadku po wyższych cenach) chcesz, aby wszystkie gwarantowały wspomniany manicure typu speed-dry. Dlaczego więc nie zacząć od niedrogiego zestawu, a po jego przejściu przejść na większe rozmiary produktów (co nieuchronnie się stanie)?

Jeśli kiedykolwiek robiłeś paznokcie profesjonalnie, wiesz, że technik zazwyczaj wyciera zmywacz na każdym paznokciu przed przystąpieniem do pracy z lakierem bazowym. To sprawia, że ​​płótno do malowania jest czyste, bezolejowe, co może pomóc chronić lakier przed odpryskiwaniem – ale może też bardzo wysychać. W przeciwieństwie do acetonu jest jednak Przygotowanie paznokci Dazzle Dry (Krok pierwszy minizestawu) pozwala uzyskać tę samą czystą powierzchnię, co zapewnia długotrwały mani podczas Zapewnia hydrolizowane proteiny utrwalające paznokcie i nawilżające. Słabe paznokcie, nie więcej!

Dalej: Kroki 2 i 3, czyli podkład i polerowanie. Chociaż mały rozmiar butelki i pędzla sprawił, że ukierunkowanie mojego wewnętrznego Picassa było trochę trudniejsze niż oczekiwano, długotrwałe rezultaty polerowania były warte wyzwania. Widzieć, Oślepiająco suche został opracowany w unikalnej technologii polimerowej, która pozwala lakierowi rozszerzać się i kurczyć wraz z paznokciem. Ta elastyczność zapewnia trwałość farby do 14 dni. Nałóż dwie warstwy lakieru nawierzchniowego marki (krok czwarty), który zabezpieczy Twój lakier ochronnym połyskiem, a przy prędkości światła (lub w rzeczywistości przez pięć minut) masz mani o jakości salonowej, które wytrzyma wszystko, co energiczne szczeniak stawia cię w rzutach. Ogólnie powiedziałbym, że cały manicure DIY zajął nie więcej niż 10 minut. Powtarzam: 10 minut.

READ  Wiadomości Google są przeprojektowywane w stylu One UI na telefonach Samsung

Ale nie musisz się martwić o ząbkującego, a nie wychowanego w domu szczeniaka, aby się tym zadziwić Mini zestawTo długotrwałe, szybkie rezultaty. Uspokój się od tego recenzenta: „Jestem kapitanem łodzi, więc jestem twardy z moimi paznokciami. Większość lakierów wystarcza na 2 dni, więc cudownie jest mieć tydzień tego !!! Jest tak łatwy w aplikacji! Uwielbiam to ! !”

„Tyle razy szłam tą samą ścieżką…zawsze rozczarowana lakierami do paznokci, które podobno wytrzymują co najmniej tydzień i odpadają dopiero po kilku dniach. Tym razem trochę się wahałam, bo gdy coś brzmi zbyt dobrze, bądź prawdą, że zwykle jest. Byłem tak szczęśliwy, że tym razem się myliłem” – podzielił się inny fan. „Jestem tak przytłoczony, że naprawdę wysycha całkowicie w 5 minut i jest wolny od naprawdę ostrych chemikaliów. Pod wrażeniem!” (Powiązane: Dlaczego warto rozważyć zakup czystych produktów kosmetycznych)

Prześlij dalej, przyjacielu. Prześlij dalej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.