Connect with us

technologia

Nintendo Switch eShop nie będzie dostępny dla niektórych graczy w te Święta Bożego Narodzenia

Published

on

Jeśli właśnie otrzymałeś nowy Nintendo Switch na święta i nie możesz połączyć się ze sklepem internetowym, aby pobrać nowe gry, nie jesteś sam. Firma Nintendo ogłosiła, że ​​„wiadomo, że gracze mają problemy z dostępem do Nintendo eShop i pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu”.
Nintendo udał się do Twittera, aby opublikować wiadomości i powiedział: „Dziękujemy za zrozumienie. Odwiedź naszą stronę Status sieci, aby uzyskać najnowsze aktualizacje”. Możesz Kliknij tutaj, aby sprawdzić status Nintendo eShop. i zaktualizujemy ten artykuł, gdy usługi zostaną przywrócone.

W tym momencie na stronie z informacjami o konserwacji sieci Nintendo wyświetlana jest wiadomość, którą gracze mogą otrzymać, próbując uzyskać dostęp do eShop. Komunikat brzmi: „Nie można połączyć się z usługą sieciową. Spróbuj ponownie później. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować”.

Biorąc pod uwagę dzisiejsze święta Bożego Narodzenia, przyczyną tych problemów z siecią może być wiele nowych konsol Nintendo Switch, które zostały otwarte dzisiaj, lub te z kartami podarunkowymi, które próbują kupić nowe gry.

Jak wspomniano wcześniej, zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko usłyszymy, że problemy zostały rozwiązane. W międzyczasie zapoznaj się z naszą listą 25 najlepszych gier na Switch, aby dowiedzieć się, w co grać w tym sezonie świątecznym i nie tylko.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągnij.

READ  Pro1-X to pierwszy telefon XDA działający pod kontrolą LineageOS lub Ubuntu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.