Connect with us

technologia

Open LMS współpracuje z AI Detector w walce z plagiatami – Campus Technology

Published

on

Open LMS współpracuje z AI Detector w walce z plagiatami – Campus Technology

Sztuczna inteligencja

Open LMS współpracuje z AI Detector w walce z plagiatami

W narastającym klimacie treści generowanych przez sztuczną inteligencję nauczyciele coraz częściej zgłaszają obawy związane z plagiatami prac uczniów i ich wykrywaniem. Otwórz system zarządzania uczeniemdostawca platform systemów zarządzania nauczaniem typu open source opartych na Moodle, nawiązał współpracę z firmą zajmującą się wykrywaniem sztucznej inteligencji wycieki kopii aby pomóc rozwiązać ten problem.

Wykorzystując sztuczną inteligencję, platforma analizy tekstu może identyfikować treści generowane przez sztuczną inteligencję, a także wykrywać parafrazy, ukryte znaki i plagiaty tekstowe oparte na obrazach, które są często wykorzystywane do oszukiwania oprogramowania do rozpoznawania, zgodnie z komunikatem prasowym.

Według Copyleaks oferuje jedyne oprogramowanie, które rozpoznaje treści napisane przez ludzi lub sztuczną inteligencję na poziomie zdań iw wielu językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim, polskim, chińskim, portugalskim i innych. Firma twierdzi, że potrafi czytać w ponad 100 językach i wykrywać międzyjęzykowe dopasowania plagiatu w ponad 30. Może również wykrywać oryginalność w językach programowania, takich jak JAVA, Python, C++ i innych.

Według strony internetowej, baza danych Copyleaks obejmuje 60 bilionów stron internetowych, ponad 16 000 czasopism z otwartym dostępem i ponad 20 repozytoriów kodu źródłowego z 99,12% dokładnością wykrywania w pełni lub częściowo wygenerowanych treści AI.

Copyleaks jest dostępny dla wszystkich klientów Open LMS. Platforma przechowuje dane klientów z 256-bitowym szyfrowaniem klasy wojskowej i ochroną SSL. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kontami.

Odwiedź stronę Copyleaks AI Content Detector, aby ją wypróbować.

Phil Miller, dyrektor zarządzający Open LMS, zauważa, że ​​liderzy edukacji i biznesu mają trudności ze zrozumieniem, czym jest sztuczna inteligencja, a czym nie jest i do czego służy. Postępy, takie jak ChatGPT4, radykalnie zmieniły to rozumienie.

„Dodanie copyleaków do naszego portfolio jest jednym z pierwszych kroków, które podejmujemy, aby pomóc naszym klientom sprostać niektórym wyzwaniom, jakie AI stawia przed rzetelnością akademicką” – powiedział.

„To partnerstwo pozwala nam zapewnić nauczycielom i firmom na całym świecie pełną przejrzystość, umożliwiając im podejmowanie świadomych decyzji dotyczących wykorzystania i roli treści generowanych przez sztuczną inteligencję” – powiedział Alon Yamin, dyrektor generalny Copyleaks.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje Open LMS, Odwiedź stronę Informacje..

Odwiedź stronę informacyjną Copyleaks aby dowiedzieć się więcej o jego historii i misji.

O autorze


Kate Lucariello jest byłą redaktorką gazety, nauczycielką w liceum EAST Lab i nauczycielką języka angielskiego w college’u.

READ  Wprowadzenie nowej technologii pomogło temu oddziałowi w Iowa przyciągnąć więcej kandydatów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *