Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Raport Horwatha HTL – Raport Rynku Hotelowego w Polsce 2023

Published

on

Raport Horwatha HTL – Raport Rynku Hotelowego w Polsce 2023

Raport Rynku Hotelowego w Polsce 2023

Ten kompleksowy raport zawiera szczegółową analizę polskiego rynku hotelowego i dostarcza cennych informacji na temat zmieniających się trendów kształtujących branżę turystyczną w kraju.

Horwatha HTL;

Najważniejsze wnioski z raportu:

W 2023 roku swoje główne wakacje 64% Polaków zdecyduje się spędzić w Polsce: Z raportu wynika znacząca zmiana preferencji podróżniczych: 64 proc. Polaków decyduje się na spędzenie głównych wakacji w granicach kraju. Wskazuje to na znaczny wzrost turystyki krajowej, czyniący z Polski preferowany cel podróży mieszkańców.

Turystyka krajowa staje się coraz bardziej popularna: Rosnąca atrakcyjność turystyki krajowej będzie wyróżniającą cechą polskiego rynku hotelarskiego w 2023 roku. W miarę jak Polacy odkrywają piękno i różnorodność własnego kraju, branża hotelarska doświadcza wzrostu popytu ze strony turystów krajowych.

Polska staje się dynamicznie rozwijającym się rynkiem turystycznym: W ostatnich latach Polska doświadczyła niezwykłego wzrostu popularności jako kierunku wakacyjnego, pozycjonując się jako jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Zwieńczeniem tego pozytywnego trendu było zasłużone zwycięstwo Warszawy w prestiżowym unijnym konkursie Best Destinations, ugruntowując pozycję Polski jako kierunku, który warto odwiedzić.

Kliknij tutaj, aby pobrać pełny raport.

READ  Schwartzman, Bautista Agut wygrywają gniewne zwycięstwa | Mistrz Liverpoolu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *