Connect with us

technologia

Jak sprawdzić, czy zamówienie w przedsprzedaży na iPhone’a 15 zostało wysłane

Published

on

Jak sprawdzić, czy zamówienie w przedsprzedaży na iPhone’a 15 zostało wysłane

Pierwsze zamówienia przedpremierowe na iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro zostały już wysłane do kupujących po raz pierwszy. Jak zawsze nie oznacza to, że Twój iPhone 15 zostanie dostarczony przed datą premiery 22 września. Oznacza to jednak, że możesz śledzić swoje zamówienie w przedsprzedaży w trakcie jego dystrybucji na całym świecie.

Jak sprawdzić, czy zamówienie w przedsprzedaży na iPhone’a 15 zostało wysłane

Jeśli sprawdzisz status swojego zamówienia w witrynie Apple, prawdopodobnie okaże się, że Twój iPhone 15 jest nadal „w przygotowaniu do wysyłki”. Dzieje się tak, ponieważ Apple czeka z aktualizacją statusu wysyłki do czasu, gdy zbliża się oficjalna data premiery nowego iPhone’a, nawet jeśli rzeczywista paczka jest już w rękach jego partnera wysyłkowego.

Ale jak zapewne wie każdy, kto w przeszłości zamawiał iPhone’a w przedsprzedaży, istnieje rozwiązanie tego problemu. Odwiedzając stronę internetową UPS, możesz śledzić postęp swojego zamówienia i obserwować, jak dociera ono do Twojego stanu. Tak, chociaż Apple nadal chce, abyś wierzył, że Twój iPhone 15 jest „przygotowany do wysyłki”.

Najlepszym sposobem na to jest Zaloguj się do platformy UPS My Choice. Spowoduje to automatyczne wyświetlenie wszystkich paczek dostarczonych na Twój adres, w tym Twojego nowego iPhone’a 15. Alternatywnie możesz także wybrać opcję „Śledź, korzystając z numeru referencyjnego” na stronie internetowej UPS.

Numer referencyjny to prawdopodobnie numer telefonu podany w zamówieniu Apple lub numer zamówienia bez dwóch ostatnich cyfr. Jednak firma UPS wprowadziła niedawno zmiany w funkcji śledzenia według numeru referencyjnego „w celu poprawy bezpieczeństwa”. Oznacza to, że najlepiej będzie się zarejestrować zamiast tego w „Mój wybór”..

Gdy już znajdziesz swojego iPhone’a 15 w systemie UPS, możesz go śledzić podczas jego podróży po całym świecie, aż wreszcie w piątek 22 września trafi do Twojego domu. W moim przypadku dwa złożone przeze mnie zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 15 zostały wysłane i są w drodze do mojego domu z szacunkową dostawą w dniu premiery.

READ  Firmy z Nowej Fundlandii podpisują umowę kupna; Kraken Robotics zbiera 10 milionów dolarów na zakup PanGeo

Jednak nie wszystkie iPhone’y zostały jeszcze przekazane do UPS. Sprawdzaj więc przez cały tydzień, jeśli nadal nie możesz znaleźć swojego iPhone’a.

Po przejściu na USB-C możesz także chcieć kupić nowe akcesoria do ładowania dla przychodzącego zamówienia na iPhone’a 15. Oto niektóre z moich ulubionych:

Czy Twój iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro lub iPhone 15 Pro Max został już dostarczony? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: tematy, Świergot, InstagramaI mastodont.

FTC: Korzystamy z generujących dochód automatycznych linków partnerskich. Więcej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *