Connect with us

technologia

Guilty Gear: Pogoń za zwiastunem „Tryby gry”; Bardziej szczegółowe tryby

Published

on

Arc System Works wydało nowy zwiastun Winny sprzęt: staraj się Wprowadzenie do różnych trybów gry, a także nowe informacje i zrzuty ekranu dla trybu fabularnego offline, GG World i trybu galerii, a także trybu online.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

■ System walki

Rozbiórka rzymska

Anuluje atak, wysyła falę uderzeniową i spowalnia ruch przeciwnika. Możesz go użyć podczas ataku, aby wzmocnić swoją ofensywę lub użyć go do obrony, aby odpierać ataki przeciwnika. Roman Cancel to mechanik, który może dodać głębi do twoich gier w zależności od tego, jak są używane.

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się

Zepsuta ściana

Doprowadź wroga do krawędzi sceny i uruchom określony atak, aby przebić się przez ścianę i wysadzić go na kolejną scenę z efektowną sceną. Nie tylko odniesiesz dodatkowe obrażenia od ciosu, ale siła ataku twojej postaci i inne statystyki zostaną zwiększone przez ograniczony czas.

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się

■ Tryby offline

Tryb historii

Fatalny wniosek!

Historia Winny sprzęt wreszcie osiągnął swój szczyt! Powraca tryb fabularny, który fani pokochali w poprzednich tytułach Winny sprzęt: staraj się! Teraz z bardziej rozwiniętą reżyserią i grafiką.

Plik Winny sprzęt Seria istnieje od ponad 20 lat. Historia Winny sprzęt: staraj się odbywa się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Nasz bohater Sol Badguy wiódł niesamowite życie, ale jaki będzie jego ostateczny wybór …?

Czekamy na dalsze szczegóły.

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się

Świat GG

Ogromna encyklopedia, w której możesz przeczytać wszystko, co musisz wiedzieć Winny sprzęt!

Plik Winny sprzęt Seria ma ponad 20-letnią historię. GG World zawiera „Chronologię”, która w skrócie przedstawia historię i wydarzenia z serii. „Słowniczek”, w którym można dowiedzieć się o profilach postaci i ustawieniach świata; oraz „mapę korelacji” relacji między każdym znakiem. Jest ich ogromna ilość, z którą nawet początkujący gracze mogą czuć się komfortowo.

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się

Tryb galerii

Ciesz się grafiką, muzyką i filmami!

W trybie galerii możesz przeglądać ilustracje postaci, obrazy ustawień i inne materiały programistyczne z Winny sprzęt: staraj się. Jest o wiele więcej do zobaczenia, w tym zwiastuny i piosenki z poprzednich Winny sprzęt Tytuł.

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się

■ Moda online

Przywróć kod sieciowy

Winny sprzęt: staraj się korzysta z tego samego typu odtwarzacza sieciowego, co w poprzednim tytule Guilty Gear XX Accent Core Plus R. (Wersja Steam)!

Kod sieciowy przywracania zapewnia wspaniałe wrażenia z gry niezależnie od odległości między graczami. Jeśli masz problem ze znalezieniem przeciwnika, rozejrzyj się po świecie!

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się

Lobby online

– Dostosuj własnego awatara i walcz z graczami z całego świata!

Kontroluj swój własny awatar i ciesz się bitwami i komunikacją, używając emotek i czatów.

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się

– Dzięki nowemu systemowi ocen rywalizujesz z graczami o tym samym poziomie umiejętności!

Winny sprzęt: staraj sięW lobby online zostaniesz przypisany do piętra w zależności od poziomu trudności. O poziomie umiejętności decyduje nie tylko wynik walki, ale także analiza twoich poczynań podczas gier. A ponieważ gracze o tym samym poziomie umiejętności w naturalny sposób zbierają się na tym samym piętrze, każdy, od nowych graczy po weteranów, może cieszyć się ekscytującymi bitwami!

Winny sprzęt: staraj się

– Podłoga w lobby jest zarezerwowana tylko dla najbardziej doświadczonych graczy

Tylko gracze, którzy nadal będą dobrze sobie radzić, będą mogli wejść na piętro „Niebo” na górze lobby online. Wejście na to piętro to wyjątkowo wąska brama. To dosłownie pierwsza linia.

Winny sprzęt: staraj się

– Użyj opcji „Szybki start”, aby szybko wskoczyć do bitew online

Winny sprzęt: staraj się posiada funkcję szybkiego uruchamiania, która pozwala graczom przejść do trybu gotowości bojowej bezpośrednio z ekranu menu. Od razu wskocz do gry online!

Winny sprzęt: staraj się

Mecz gracza

Aż dziewięciu graczy może wejść do pokoju „Player Match”, w którym gracze mogą cieszyć się bitwami online z określonymi przyjaciółmi.

Winny sprzęt: staraj się

Winny sprzęt: staraj się jest dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC 9 kwietnia za pośrednictwem Steam. Edycje Deluxe i Ultimate zostaną wydane z trzydniowym wyprzedzeniem na PlayStation 5 i PlayStation 4 6 kwietnia. Przeczytaj więcej o grze Tutaj.

READ  Portugalski Millennium bcp planuje inicjatywę cyfrową w celu zwiększenia rentowności

Sprawdź zwiastun poniżej. Sprawdź zrzuty ekranu w galerii.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *