Connect with us

technologia

Random: Hej, Switch również dostanie w tym tygodniu symulator lotu

Published

on

Zdjęcie: przez Nintendo.com

Jeśli śledzisz najnowsze wydania spoza królestwa Nintendo, być może zauważyłeś wydanie. usłyszał Symulator lotu firmy Microsoft na Xbox Series X | S w tym tygodniu. Nasza siostrzana strona Czysta konsola Xbox Nawiasem mówiąc, wykonał fantastyczną robotę z jego relacją z gry.

Ale w co mogą grać właściciele Switcha, aby wypełnić tę pustkę? Jeśli masz ochotę na coś podobnego, wydawca Pix Arts ma Cię w nowej wersji Prosty symulator lotu. Czy kiedykolwiek marzyłeś o wzniesieniu się w przestworza w fantastycznych samolotach, takich jak odrzutowce, superjumbo i statki towarowe? Cóż, teraz możesz w tej grze, która pasowałaby na początku 2000 roku.

„Ta gra to prawdziwy symulator lotu z poleceniami, które można łatwo przyswoić w każdym wieku. Lataj od punktu kontrolnego do punktu kontrolnego i pokaż swoje umiejętności pilotażu w różnych warunkach pogodowych i dziennych oraz ukończ wszystkie poziomy. Jeśli zawsze chciałeś latać, ale myślałem, że byłoby to zbyt skomplikowane, ta gra udowodni, że potrafisz!”

Prosty symulator lotu
Prosty symulator lotu
Prosty symulator lotu
Prosty symulator lotu

Easy Flight Simulator jest dostępny w przedsprzedaży w sklepie Switch eShop za 4,99 USD i zostanie wydany jutro 30 lipca. Jeśli wolisz coś innego, istnieje kilka innych alternatyw – Symulacja lotu 2019 oraz Symulator lotu na wyspie.

Poważnie, Nintendo – jeśli to czytasz, weźmiemy nową grę Pilotwings, gdy będziesz gotowy …

READ  Polska zaprzecza „prowokacyjnym” manewrom morskim w pobliżu Nord Stream 2
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *