Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Pytlak // Kancelaria Deja dołącza do Międzynarodowej Sieci Prawników w Polsce

Published

on

Pytlak // Kancelaria Deja dołącza do Międzynarodowej Sieci Prawników w Polsce

Międzynarodowa Sieć Prawników („ILN”) z dumą ogłasza dodanie Kancelarii Prawnej Pytlak // Deja do swojego cenionego członkostwa. Pytlak // Kancelaria Deja z siedzibą w Warszawie jest wiodącą niezależną kancelarią prawną świadczącą fachowe porady prawne w szerokim zakresie usług prawnych.

Specjalizująca się w sporach sądowych, transakcjach korporacyjnych, budowlanych i nieruchomościowych, prawie pracy, restrukturyzacjach i upadłościach, Kancelaria Prawna Pytlak // Deja oferuje swoim Klientom bieżące i kompleksowe doradztwo prawne w różnych sektorach gospodarki. Jej głębokie zrozumienie polskiego i europejskiego prawa i przepisów umożliwia klientom poruszanie się po zawiłościach prawnych z pewnością i jasnością.

„Z przyjemnością witamy Kancelarię Prawną Pytlak // Deja w rodzinie ILN” – powiedziała Lindsay Griffiths, dyrektor wykonawcza International Lawyers Network. „Ich zaangażowanie w doskonałość i wszechstronną wiedzę prawniczą znacznie zwiększa wydajność naszej sieci, zwłaszcza w Europie”.

Pytlak // Reputacja Kancelarii Prawnej Deja związana z dostarczaniem rozwiązań „szytych na miarę”, jej elastyczność i przyszłościowe podejście doskonale wpisują się w misję ILN polegającą na świadczeniu wysokiej jakości usług prawnych w skali globalnej.

Więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej Pytlak // Deja można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem https://pdlaw.pl/en. Zapoznaj się także z jej profilem ILN pod adresem https://iln.com/firms/pytlak-deja-law-firm

O ILN

International Lawyers Network to niewyłączna sieć wysokiej jakości średniej wielkości kancelarii prawnych, których celem jest świadczenie bezproblemowych usług prawnych klientom o potrzebach międzynarodowych. Obecna w 67 krajach, ILN oferuje transgraniczne rozwiązania prawne poprzez sieć wysokiej jakości kancelarii prawnych o podobnych poglądach. ILN została uznana za „Globalną sieć firm prawniczych roku” w konkursie The Lawyer European Awards 2021 i kilkakrotnie znajdowała się na krótkiej liście. Oznacza to, że ILN pozostaje w czołówce światowych sieci prawnych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *