Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nowa gra z serii Mass Effect w pierwszym zwiastunie

Published

on

Ambasada
Gry
dzisiaj, 04:09

Studio BioWare zaprezentowało zwiastun piątej części serii Mass Effect. Projekt nosi roboczą nazwę The Next Mass Effect, aw zapowiadanym materiale wideo możemy zobaczyć między innymi Liarę T’Soni i usłyszeć Żniwiarzy.

Studio BioWare zaskoczyło graczy i zaprezentowało zwiastun piątego odcinka serii Efekt masowy. Ponieważ omawiany projekt nie ma nawet tytułu (autorzy określają go jako ??Efekt masy nastêpnego?gdzie indziej. ??Kolejny efekt masy??), Na oficjalne szczegóły prawdopodobnie będziemy musieli trochę poczekać. Jednak warto wiedzieć, że BioWare to jedna z jej flagowych serii po ?? Zastosuj najnowszą wersję.

Zagadkowy materiał wideo zabiera nas w podróż po galaktyce (co ciekawe, jej wygląd przypomina raczej Galaktykę Andromedy niż Drogę Mleczną). Kamera mija różne kosmiczne struktury, gwiazdy, planety i księżyce, a także … zniszczony przekaźnik masy. W końcu dochodzimy do powierzchni skutego lodem globu; wynika z Liara T ?? Soni (!), Który znajduje w śniegu urządzenie dla żołnierzy Przymierza. Jednak w tle widać statek z Kroganinem, Salarianem i Drellem.

Wszystko to sugeruje Kolejny Efekt masowy przedstawi resztę historii z oryginalnej trylogii. Dźwięki maszyn żniwnych zdają się sugerować, że nie łatwo zapomnimy wojny z maszynami.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Mass Effect

Newsroom GOL

Zapraszamy Cie Polub profil newsroomu na Facebooku. Znajdziesz tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale także szereg fajnych dodatków.

READ  Koronawirus. Premier o szczegółach szczepień
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *