Connect with us

technologia

Próbowałem wirusowego narzędzia do francuskiego manicure TikTok

Published

on

Zdobienie paznokci to mój ulubiony sposób wyrażania siebie za pomocą piękna – wystarczy sprawdzić moją stronę Eksploruj na Instagramie, aby to sprawdzić – ale nie dostaję zbyt często misternie zdobionych manicure. Powód: nie jest to do końca przyjazne dla budżetu. Oznacza to, że 90 procent moich manicure to rodzaj, który mogę wykonać w domu przed telewizorem z losowo wybranymi kolorami lakierów do paznokci. W porządku – jestem całkiem dobry w malowaniu czysto i sprawia, że ​​efekt końcowy wygląda niemal profesjonalnie – ale czasami nudzę się i chcę czegoś wyjątkowego. Na przykład zamówiłem silikonową pieczątkę do paznokci z Amazon z dwudniową wysyłką po tym, jak natknąłem się na wirusowy hack TikTok z jednym.

Pozwólcie, że zainicjuję to, mówiąc, że wypróbowałem mój uczciwy udział w samouczkach DIY z mediów społecznościowych, ale przez większość czasu nie okazują się tak, jak chcę i wracam do zwykłego lakieru do paznokci . Ale ten silikonowy gwóźdź wyglądał inaczej. Po pierwsze, wymagało to z mojej strony bardzo niewielkich umiejętności. A po drugie, to był tylko manicure francuski – pomyślałam sobie, jak to może być trudne? Wszystko, czego potrzebujesz, to zwykła butelka lakieru do paznokci i silikonowe narzędzie do stemplowania paznokci, których setki są dostępne na Amazon za mniej niż 10 USD.

48 godzin później, z Pueen 35mm HD Chunky Transparent Soft Stamper (6 USD) w ręku, byłem gotowy do pracy. Po podstawowych, wstępnych krokach manicure (oczyszczanie, piłowanie, modelowanie itp.) pomalowałam paznokcie jasnym neutralnym podkładem. Po wyschnięciu nałożyłem mój wybrany kolor French Manicure Tip grubymi liniami na zabłoconą część kulki silikonowej. Od razu, tak jak zawodowiec na filmiku, wziąłem palec i powoli wsunąłem paznokieć pod kątem 90 stopni w pomalowany obszar silikonu – wystarczy włożyć go do końca naturalnie białego czubka paznokcia – a potem lekko przesunąłem dłonią od lewej do prawej, aby dosięgnąć boków gwoździa. Kiedy go wyciągnęłam, na końcu paznokcia miałam gładką, równą końcówkę do francuskiego manicure.

READ  Testowane: Nvidia naprawia awarie karty GeForce RTX 3080 za pomocą nowego sterownika

Ale cały mój palec też był pokryty lakierem do paznokci. To, czego hack TikTok nie pokazuje, to to, że możesz pokryć lakierem cały palec, w tym pod paznokciem, chyba że masz naturalnie długie paznokcie lub przedłużenia. Czy to najgorsza rzecz na świecie? Nie. Mimo to z pewnością dodaje dodatkowy krok do procesu czyszczenia, którego na początku nie brałem pod uwagę. Garść wacików i wacików pomogła mi pozbyć się bałaganu wokół i pod paznokciem, ale moja skóra wciąż była lekko zabarwiona.

Zajęło mi tylko kilka godzin i kilka rund mycia rąk, aby mój francuski manicure naprawdę wyglądał – i mam na myśli Tak naprawdę – Dobrze. Moje paznokcie wyglądały, jakby zostały zrobione przez profesjonalistę (tylko nie patrz zbyt uważnie). Mając to na uwadze, chwalę ten hack i gwarantuję, że wkrótce go ponownie użyję.

Próby i błędy to klucz do zrobienia czegoś dobrze, więc dzielę się moimi wskazówkami na temat tego, jak hack francuskiego manicure TikTok działa jeszcze lepiej. Po pierwsze, wiesz, że będzie bałagan i to jest w porządku. Odłóż papierowe ręczniki, miej pod ręką zmywacz do paznokci i najlepiej nie używaj hacka, jeśli spieszysz się gdzieś później. Jeśli to możliwe, pomaluj paznokcie przed snem, pozostaw lakier do całkowitego wyschnięcia na noc, a następnie rano zmyj lakier ze skóry pod prysznicem.

Po drugie, na koniec puść kciuki. Polecam również do prasowania paznokci. Tak często, jak używasz kciuków do otwierania i trzymania rzeczy, chcesz, aby były czyste i wolne od lakieru do paznokci tak długo, jak to możliwe. Last but not least, myślę, że warto wiedzieć, że ten hack może działać na paznokciach średniej długości, ale najlepiej dla osób z długimi paznokciami – niestety, jeśli paznokieć nie wystaje poza opuszki palca, tego hacka będzie dużo trudniej dla ciebie.

READ  Pierwszy monitor mini-LED firmy Dell jest jasny, dokładny i kosztuje 5000 USD

Mimo to za jedyne 6 USD ten hack z pewnością spełnia oczekiwania.

Źródło obrazu: Fotografia POPSUGAR / Jessica Harrington

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *