Connect with us

technologia

Kupując Cyberpunk 2077 ze Stadia, otrzymujesz bezpłatny zestaw Stadia Premiere

Published

on

Google Naprawdę chcę, żebyś kupił Cyberpunk 2077 na Stadia – do tego stopnia, że ​​każdy, kto zamówi grę na Stadia w przedsprzedaży lub kupi ją po premierze do 17 grudnia, otrzyma zestaw Stadia Premiere Kit. Promocja trwa „do wyczerpania zapasów”, mimo że Google odmówił podania liczby jednostek, które wyda.

Pakiet sprzętowy, który zazwyczaj kosztuje 100 USD, obejmuje biały kontroler Stadia, Chromecast Ultra, a dla nowych użytkowników miesięczną subskrypcję próbną na profesjonalną usługę Stadia. Stadia Pro obejmuje transmisję strumieniową 4K i rosnącą kolekcję bezpłatnych gier, podobnych do subskrypcji Sony PlayStation Plus i Xbox Live Gold.

Aby skorzystać z oferty, musisz mieć konto Stadia, ale nie musisz być płatnym subskrybentem. Następnie idź do Cyberpunk 2077Strona produktu i kup grę. Jeśli masz subskrypcję Stadia Pro, możesz zaoszczędzić 10 USD na grze, jeśli wcześniej nie korzystałeś z tej promocji.

W przypadku zamówień przedpremierowych otrzymasz wiadomość e-mail z kodem umożliwiającym odebranie bezpłatnego zestawu Premiere w ciągu tygodnia od premiery gry. Więc uważaj. Jeśli kupisz grę po jej uruchomieniu, powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z kodem, jeśli Google nadal ma dostępne bezpłatne zestawy.

Według Google wysyłka Twojego zestawu zajmie kilka tygodni, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie będziesz go mieć pod ręką, jeśli tak jest Cyberpunk 2077 faktycznie się zaczyna. Stanowi również, że Twoja przesyłka może dotrzeć przed świętami lub nie. Na szczęście istnieją inne sposoby gry na Stadia z kontrolerami, które możesz już posiadać, także na telefonie lub za pośrednictwem przeglądarki Chrome na komputerze. Tylko dlatego, że Twój darmowy sprzęt nie był dostępny od jakiegoś czasu, nie oznacza, że ​​nie będziesz mógł grać w grę w dniu premiery.


Cyberpunk 2077 (stadiony)

Ceny w momencie publikacji.

Kup grę od Stadia przed 17 grudnia (lub do wyczerpania zapasów), aby otrzymać bezpłatny zestaw Stadia Premiere (zwykle 100 USD), który zawiera kontroler Stadia i Chromecast Ultra. Obecni subskrybenci Stadia Pro mogą zaoszczędzić 10 USD przy pierwszym zakupie gry.

READ  Eksperyment pozwala pominąć „Hej, Google” w przypadku poleceń głosowych asystenta
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *