Connect with us

Sport

Notatnik tydzień 5 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Odpowiednie zdjęcie / Lavonte Danails (3) Michaela G. Taylora Hubbarda łapie, podczas gdy Da’qua Douglas (7) Mooneya broni się.

TC Caffey Show rusza na ulice, a Hubbard Eagles (4:0) dążą do pozostania perfekcyjnymi w tym roku, kiedy pojadą do Struthers (2:2) na swój pierwszy mecz uliczny w tym sezonie.

Orły i Żbiki spotykają się po raz 88 w rywalizacji, która rozpoczęła się w 1916 roku. Struthers prowadzi serię 54-33, ale Hubbard wygrał 16 z ostatnich 20 spotkań. Struthers ostatnio pokonał Hubbarda w 2017 roku.

Tydzień temu Ursuline zdobyła 48 punktów i to wystarczyło, by pokonać Austintown Fitch 48-47. Tego samego wieczoru Warren G. Harding zdobył 46 punktów i to nie wystarczyło w przegranej 49:46 z Massillonem.

Teraz Irlandczycy i Najeźdźcy zmierzą się z wysokooktanową ofensywą, gdy obie drużyny spotkają się dziś wieczorem na stadionie Mollenkopf.

Dzisiejszy harmonogram wyznacza półmetek sezonu zasadniczego 2021.

Harding (1-3) przegrał z trzema drużynami (Massillon, Hudson, Medina), które razem mają 11-1. Harding nie tylko zdobył 46 punktów przeciwko Massillon, ale także odpadł 55-0 przeciwko Youngstown East.

Urszulanka (3-1) poniosła swoją jedyną porażkę z Chardonem (4-0). Irlandczycy uzyskiwali średnio 46,8 punktu na mecz.

Dziś wieczorem Urszulanka i Harding spotkają się po raz ósmy z rzędu na grillu. Odkąd rywalizacja została wznowiona w 2014 roku, Raiders mieli przewagę 4-3, w tym serię trzech wygranych.

Polska (2-2) zdobyła pierwszy tytuł w Konferencji Northeast-8 w 2019 roku. South Range (4:0) zdobył mistrzostwo ligi rok temu. Teraz obie drużyny spotkają się w grze, która może znacznie przyczynić się do wyłonienia tegorocznego posiadacza tytułu.

South Range ma rekord ligowy 13-2 od czasu wprowadzenia NE-8. Polska zajmuje 13-2 miejsce w konferencji w tym samym okresie. The Raiders wygrali 11 meczów ligowych z rzędu i 14 meczów sezonowych.

READ  Skoki narciarskie. Mistrzostwa świata w lotach. Piotr Żyła: Trochę wypoleruję medal i zmienię jego kolor

Minęło dokładnie 20 lat i dwa dni, odkąd kardynał Youngstown Mooney (0-4) rozpoczął sezon od czterech porażek z rzędu. Cardinals spróbują uniknąć piątego z rzędu niepowodzenia, gdy otrzymają Austintown Fitch (2-1) w Joe Lane Sports Complex w Mineral Ridge.

Fitch poniósł pierwszą porażkę w tym sezonie po niepowodzeniu z Urszulanką.

West Branch (4:0) pozostaje doskonały i nadal dostarcza liczb podobnych do gier wideo w ofensywie. Warriors średnio 51 punktów na mecz, ale ich przeciwnicy mają do tego momentu 4-11. Warriors prawdopodobnie zostaną dziś przetestowani przeciwko drużynie Canton South, która stanie 3-1.

Salem (4-0) również pozostaje niepokonany i zbiera sporo punktów. Kwakrzy – średnio 45,8 punktów na mecz – podróżują do Sojuszu. Lotnicy (1-3) odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie w zeszłym tygodniu, wygrywając 56-6 z Minervą.

Garrettsville Garfield (4:0) wygłosił oświadczenie w swoim pierwszym meczu w Mahoning Valley Athletic Conference, wygrywając 35-14 z niepokonanym wcześniej LaBrae. G-Men wydają się być idealni, gdy ustawiają się w kolejce Newton Falls (2-2).

McDonald jest gotowy do ponownego rozegrania ostatniego meczu na stadionie AA Burkey. Błękitne Diabły pierwotnie świętowały swój ostatni mecz na stadionie w finale sezonu zasadniczego przeciwko Waterloo w październiku ubiegłego roku. Tydzień później Devils zorganizowali mecz play-off. Wtedy problemy z budową nowego stadionu McDonald’s dwukrotnie opóźniły planowane otwarcia w tym roku.

McDonald (1-3) wraca dziś wieczorem do domu i wita Sebringa na stadionie AA Burkey. Za tydzień Błękitne Diabły ochrzczą McDonald Athletic Complex meczem u siebie ze Springfield.

Warren John F. Kennedy i Niles McKinley będą 12 i 13 szkołami z obszaru, które przegapią przynajmniej jeden z pięciu pierwszych zaplanowanych meczów. Kennedy miał gościć Fairport Harding, ale kapitanowie musieli odwołać mecz drugi tydzień z rzędu z powodu braku graczy. Fairport Harding (0-3) ostatnio zagrał 3 września. Rezultatem była strata 66-0 do Middlefield Cardinal.

READ  Taktyka terrorystyczna białoruskiego dyktatora na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zawiodła

Zaplanowany mecz Nilesa w Jefferson został odwołany z powodu problemów z COVID w programie Niles.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *