Connect with us

Sport

Fallon Sherrock: „Królowa Pałacu” pokonana w Q School, kończąc nadzieje na PDC Tour Card | wiadomości o rzutkach

Published

on

„Królowa Pałacu” Fallon Sherrock nie wygrywa karty PDC Tour Card pomimo jej najlepszych starań po przegranej w ostatnim dniu szkoły kwalifikacyjnej w Milton Keynes; 27-latek skupi się teraz na PDC Women’s Series, oferując miejsca na wydarzeniach telewizyjnych, w tym na Mistrzostwach Świata 2023

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 19:20

Fallon Sherrock nie udało się zdobyć karty PDC Tour Card w tegorocznej szkole kwalifikacyjnej

Ambicje Fallon Sherrock, by wygrać PDC Tour Card, dobiegły końca po tym, jak „Królowa Pałacu” przegrała swój drugi mecz ostatniego dnia Q School w sobotę.

Sherrock, która pokonała Wesa Newtona i zapewniła sobie miejsce w finale brytyjskiej Q School, przeżyła trudne chwile w ostatnich dniach w Milton Keynes, ponosząc wcześniejsze porażki z Dannym Lauby, Joshem Richardsonem i Justinem Smithem.

Sherrock jest podekscytowany, że może zainspirować pokolenie kobiet grających w rzutki

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Sherrock jest podekscytowany, że może zainspirować pokolenie kobiet grających w rzutki

Sherrock jest podekscytowany, że może zainspirować pokolenie kobiet grających w rzutki

W swoim meczu otwarcia zmierzyła się z młodzieńcem Jarredem Cole’em, a „Król Zamku” doprowadził Sherrocka do kluczowej strzelaniny w nogi.

Jednak Sherrock wykonał oszałamiającą 11-strzałkową nogę, w tym dwa maksimum, zanim oczyścił 58, aby zapewnić sobie miejsce w następnej rundzie.

Następnie Sherrock zmierzył się z Nathanem Treadgoldem, ale przegrał z Walijczykiem 4:0, po czym rozpoczął mini walkę, wygrywając trzy z czterech kolejnych etapów. Jednak to Treadgold zakończyła konkurs, aby zakończyć jej nadzieje na postęp.

Sherrock, miotacz z Buckinghamshire, postanowiła zostać drugą kobietą, która zdobyła miejsce na PDC Tour po tym, jak Lisa Ashton dokonała tego wyczynu w 2020 roku.

Sherrock wiedziała, że ​​musi od razu wygrać sobotni turniej, aby zająć miejsce w elicie dartingu, i po prostu nie była w stanie wydobyć na parkiet swojej niesamowitej formy scenicznej.

27-latka zyskała sławę na Mistrzostwach Świata 2020, gdzie została pierwszą kobietą, która wygrała mecz Mistrzostw Świata.

Dotarła także do ćwierćfinału Wielkiego Szlema w Darts i zajęła drugie miejsce za Michaelem van Gerwenem w Nordic Darts Masters w zeszłym roku.

Pamiętasz, jak Sherrock rzucił się w

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Pamiętasz, jak Sherrock rzucił się w „Wielkiej Rybie” podczas Wielkiego Szlema w Darts?

Pamiętasz, jak Sherrock rzucił się w „Wielkiej Rybie” podczas Wielkiego Szlema w Darts?

Co dalej z Fallon?

Sherrock jest byłą dwukrotną zdobywczynią tytułu BDO British Classic w kategorii kobiet, ale jest zdeterminowana, aby dodać do swojego gabinetu trofeów.

W następny weekend odbędzie się pierwszy Challenger Tour w roku, więc każdy, kto grał w Q School, może udać się na Challenger Tour, a każdy, kto dobrze sobie radzi w pierwszym tygodniu, może się do niego przygotować, być może jako wsparcie podczas trasy Pro, aby zostać graczem . Istnieją również sposoby na zakwalifikowanie się do UK Open i Women’s Series. Jest wiele rzeczy, w które może się wgryźć.

Laura Turner o Fallon Sherrock

Sherrock weźmie udział w rozszerzonej serii Women’s Series, która obejmie 20 wydarzeń w miejscach w Wielkiej Brytanii i Niemczech, z miejscami w ofercie na wydarzenia telewizyjne, w tym Mistrzostwa Świata w 2023 roku.

Rock’n’roll w Q School

Nowo przybyły z Irlandii Północnej Josh Rock i Polak Krzysztof Kciuk poprowadzili graczy do zdobycia PDC Tour Cards, gdy PDC Qualifying Schools dobiegły końca w 2022 r. – gdy Ted Evetts i Rowby-John Rodriguez również odzyskali status zawodowców.

2022 Szkoły Kwalifikacyjne PDC

Zwycięzca UK Q School Automatic Tour Card (x4): James Wilson, Darren Webster, Ross Montgomery, Josh Rock

Zwycięzcy European Q School Automatic Tour Card (x4): Jose Justicia, Brian Raman, Luc Peters i Krzysztof Kciuk

Zwycięzcy karty Order of Merit UK Q School Tour (x13): Jamie Clark, Ted Evetts, Connor Scutt, Richie Burnett, Kevin Burness, Scott Waites, Nathan Rafferty, Cameron Menzies, John O’Shea, George Killington, Mickey Mansell, Nick Fullwell, Shaun Wilkinson.

Zdobywcy karty Order of Merit European Q School Tour (x11): Mario Vandenbogaerde, Jules van Dongen, Kevin Doets, Tony Martinez, Danny Jansen, Radek Szaganski, Damian Mol, Jimmy Hendriks, Ricardo Pietreczko, Vladimir Andersen, Rowby-John Rodriguez.

Sprawdź codzienne wiadomości o rzutkach na skysports.com/darts, naszej aplikacji mobilnej i naszym koncie na Twitterze @skysportsdarts.

READ  Polska zbliża się do zatwierdzenia planu naprawy UE, ale napięcia pozostają
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.