Connect with us

technologia

Posiadacze PS5 mogą otrzymać Apple TV Plus za darmo przez sześć miesięcy

Published

on

Apple i Sony połączyły siły, aby zaoferować właścicielom PS5 świetną promocję na usługę przesyłania strumieniowego Apple TV Plus. Nowi i obecni subskrybenci mogą otrzymać sześć miesięcy za darmo, po prostu otwierając aplikację Apple TV Plus na PS5 (i logując się za pomocą swojego Apple ID, jeśli nie jesteś obecnym użytkownikiem). Po sześciu miesiącach zostanie naliczona normalna stawka 4,99 USD miesięcznie za kontynuowanie usługi.

Czas tej akcji nie jest przypadkowy. Ted LassoPrzebojowy serial „Apple TV Plus”, w którym występuje Jason Sudeikis, rozpocznie swój drugi sezon w piątek, 23 lipca. Z tą subskrypcją są jeszcze inne rzeczy, na które możesz się spodziewać, takie jak dwa niesamowite sezony Mityczne zadanie i przygotuj się na to obiecująca adaptacja Isaaca Asimova Fundacja, dotacja. Problem z Jonem Stewartem zaczyna się we wrześniu.

Jeśli masz PS5, jest to oczywiste. Na głównym ekranie PS5 przejdź do sekcji Media i stamtąd pobierz Apple TV Plus. Oferta rozpoczyna się dzisiaj i obowiązuje przez rok od teraz, więc możesz aktywować swoją sześciomiesięczną wersję próbną do 22 lipca 2022 r. Dalsze szczegóły, warunki i kwalifikujące się kraje można znaleźć tutaj właśnie tutaj, na stronie PlayStation.

Nie masz jeszcze PS5? Wiemy, że wciąż trudno je znaleźć, ale bądź na bieżąco z nadchodzącymi możliwościami. Uzupełnienia prawdopodobnie staną się liczniejsze w miarę zbliżania się do sezonu świątecznego.

READ  Produkcja w Chinach osłabia się już trzeci miesiąc
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.