Connect with us

technologia

YouTube TV to teraz YT TV na Androida, Google TV Icon Tweak

Published

on

Po niewielkiej aktualizacji YouTube TV na Androida Google zmienia dziś nazwę aplikacji na „YT TV”. Ponadto ikona aplikacji Android / Google TV została nieco przeprojektowana.

W wersji 4.40 na Androida (telefony i tablety) nazwa aplikacji została zmieniona z „YouTube TV” na „YT TV”. Ta zmiana dotyczy ekranów głównych i menu z aplikacjami, ale nie strony z informacjami o aplikacji ani listy Sklepu Play.

Skrót oznacza „YT Music”, a „YT TV” jest przeniesiony na prawo od aplikacji do strumieniowego przesyłania dźwięku. Dla większości ludzi YouTube TV jest teraz ostatnim elementem w szufladzie aplikacji w kolejności alfabetycznej. Może to jednak prowadzić do pewnych wyzwań związanych z wyszukiwaniem w zależności od programu uruchamiającego na urządzeniu.

W zależności od ustawionego rozmiaru czcionki nazwa „YouTube TV” mogła zostać wcześniej skrócona do „YouTube…”. Dzisiejsza zmiana oznacza, że ​​dla większości – jeśli nie dla wszystkich – użytkowników już tak nie jest. Ta nowa wersja jest nadal wprowadzana za pośrednictwem Sklepu Play.

Na froncie Android TV / Google TV karta aplikacji YouTube TV zmieni się po kolejnej aktualizacji. Wcześniej był to czerwony przycisk odtwarzania w YouTube, a po nim „TV” na białym tle. Tak wygląda branding w aplikacji.

To teraz ikona i „YouTube TV” za czarną kartą, które rozciągają się od krawędzi do krawędzi. Zmiana tła sprawia, że ​​różni się od YouTube i Link do muzyki z YouTube. Zaletą jest to, że wyróżnia się na tle innych w karuzeli aplikacji, chociaż Chromecast z użytkownikami Google TV zawsze ma do niego dostęp na nowej karcie „Na żywo”.

Po wybraniu pojawia się teraz również czerwony odcień / blask. Ta zmiana powinna być dziś szeroko wprowadzona.

youtube tv android tv

Więcej o YouTube TV:


Więcej informacji można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *