Connect with us

Sport

Najgłośniejszy transfer w oknie letnim! Niesamowita historia piłki nożnej

Published

on

5 października szefowie Arsenalu ogłosili, że Jerry Quy został wyrzucony z klubu. Mężczyzna, który z „Kanonierami” związany jest od 1993 roku. Był z nimi związany w niecodzienny sposób, gdy grał klubową maskotkę.

Obejrzyj wideo
Pieniądze dla Lecha Poznań! Legia może o tym marzyć. [SEKCJA PIŁKARSKA #66]

Najgłośniejsza transmisja celu! Gunnersaurus przeniósł się do Sewilli

Podczas igrzysk Quy przez 27 lat zmienił się w słynnego Gunnersaurusa. Mężczyzna towarzyszy graczom Arsenalu w każdym meczu u siebie od prawie trzech dekad. Dla fanów znaczył więcej niż wielu piłkarzy.

Władze Kanonierów nie daremnie wzięły lojalność i oddanie Quy i zwolniły go z powodów ekonomicznych. Trudno jednak sobie wyobrazić oszczędności, które dałoby się zwolnić mężczyznę, który grał rolę maskotki w klubie, w którym Mesut Oezil, tragicznie lub wcale, zarabia 18 mln euro rocznie.

Sewilla zdecydowała się zareagować na uwolnienie Quy. Hiszpański klub podał informację o zatrudnieniu Gunnersaurusa pod koniec ostatniego dnia letniego okna transferowego. Oczywiście klub prawdopodobnie nie zatrudnił swojego długoletniego twórcy, ale doskonale wykorzystał tę sytuację do celów marketingowych.

Przeczytaj także:

READ  Jan Błachowicz reaguje na szaloną walkę Glovera Teixeiry z Thiago Santosem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *