Connect with us

technologia

Porównanie filmów z Days Gone na PC i PS5 Ulepszenia na PC

Published

on

Wyłącznie na PC po premierze dawnej konsoli Sony PlayStation 4, nowe wideo porównujące Days Gone na PC i PS5 pojawiło się w sieci.

Tytuł Sony’s Bend Adventure Action jest teraz dostępny również na Steamie na PC i oferuje dodatkowe funkcje specyficzne dla komputerów PC, takie jak obsługa bardzo szerokich monitorów, odblokowana liczba klatek na sekundę i ulepszona grafika. Dodatkowo wersja na PC pozwala użytkownikom wyeliminować aberracje chromatyczne i powiększyć pole widzenia.

Nowy sterownik AMD Radeon Adrenalin Driver 21.5.2 Packs Optymalizacje minionych dni

Jak wypada wersja na PC w porównaniu z wersją oryginalną działającą na platformie Sony? Kanał YouTube ElAnalistaDeBits porównał wersję PS4 Pro (działa na PS5 w trybie BC) z wersją gry na PC działającą na GPU NVIDIA RTX 3080. Opierając się na tej analizie, patrzymy na całkiem niezły port PC z i tak niesamowitym tytułem.

Na PS5 Days Gone działa w rozdzielczości 4K na wzór szachownicy, podczas gdy na PC gra jest renderowana w natywnej rozdzielczości 4K.

Film porównawczy można znaleźć poniżej.

Jak widać na wideo porównawczym, różnice w odległości pociągu są dość oczywiste. To samo dotyczy gęstości roślinności i tekstur postaci. Chociaż mniej zauważalne, możemy również zauważyć poprawę jakości cieni w wersji na PC.

Days Gone Q&A – „Wydaje się, że gra naprawdę żyje na PC. Fani nas zachwycili

Jakie masz doświadczenia z portem Days Gone na PC? Czy podoba Ci się dawna ekskluzywna PlayStation 4? Uderz w komentarze poniżej.

Days Gone zostało wydane na PlayStation 4 w 2019 roku.

KLUCZOWE CECHY

Rozległa akcja w otwartym świecie – wzorowy dla naprawdę swobodnej rozgrywki, [Bend] oferuje swobodę odkrywania „po swojemu” rozległej, wysokiej pustyni północno-zachodniego Pacyfiku, opracowywania strategii i zabawy. Niebezpieczne otoczenie, wypełnione rzeźbionymi grzbietami, górami, jaskiniami, kopalniami klifów i dorzeczami, zapewnia oszałamiające tło dla równie zróżnicowanego stylu gry.

Nowa rozgrywka – Dzięki w pełni eksplorowalnym środowiskom i dynamicznym wrogom AI gracze polegają na własnych umiejętnościach w tworzeniu strategii, tworzeniu broni i narzędzi, eksplorowaniu świata i angażowaniu się w walkę. Możliwość przeszukiwania przez prawie każdy samochód, budynek i otoczenie, [Bend] oferuje nowe sposoby gry i sprawia, że ​​podejście gracza do walki i odkrywania jest ważną częścią doświadczenia.

Oszałamiająca, dynamiczna grafika – Dzięki mocy PlayStation 4 i Unreal Engine 4, Bend Studio opracowało wysoki poziom technologii renderowania i rozgrywki, aby zapewnić niesamowicie realistyczne wrażenia z otwartego świata. Realistyczne efekty pogodowe, takie jak deszcz, wiatr, śnieg i cykle dnia i nocy, wpływają na rozgrywkę. Gra jest oświetlana w czasie rzeczywistym i reaguje dynamicznie jak ludzka tęczówka, gdy gracze przemieszczają się z jednego miejsca do drugiego.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *