Connect with us

Gospodarka

Ponad 50 polskich uczelni bierze udział w internetowych targach edukacyjnych dla studentów z krajów arabskich

Published

on

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (Nawa) organizuje dziś wirtualne targi edukacyjne dla studentów z krajów arabskich przy wsparciu Ambasady RP w Doha.

Wirtualne targi odbywają się w godzinach od 9:00 do 17:00 pod adresem www.rsgp.webexpo.pl
Tomasz Sadzinski, Zastępca Szefa Misji w Ambasadzie, powiedział, że inicjatywa odzwierciedla rosnące zainteresowanie obcokrajowców, w tym absolwentów katarskich uczelni, studiowaniem w Polsce.
„Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych młodych ludzi. Polskie uczelnie oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W roku akademickim 2019/2020 w Polsce studiowało ponad 82 000 obcokrajowców, co oznacza wzrost o 5% w porównaniu z rokiem poprzednim, przy czym Warszawa i Kraków to najpopularniejsze kierunki podróży – powiedział we wczorajszym oświadczeniu.
Targi składać się będą z serii wydarzeń Nawa. Studenci i absolwenci z krajów arabskich oraz wybranych uczelni prezentują możliwości edukacyjne i zawodowe w Polsce – bez pośredników i opłat.
Czat na żywo / Skype umożliwia rozmowy jeden na jeden, dzięki czemu potencjalni studenci mogą skontaktować się z ponad 50 wiodącymi polskimi uniwersytetami medycyny, technologii i biznesu.
Nawa (www.nawa.gov.pl) to wyspecjalizowana agencja polskiego rządu wspierająca międzynarodową mobilność polskich studentów, naukowców i badaczy oraz promująca rozwój i promocję nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce.

READ  Polska: Sprzedaż nieruchomości na aukcji elektronicznej | Miller Canfield
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *